فرمانداری اردستان
خانه
1395/10/14 دیدار و رای زنی فرماندار اردستان با مدیرکل دامپزشکی استان
دیدار و رای زنی فرماندار اردستان با مدیرکل دامپزشکی استان
روز سه شنبه دکتر موحد، مدیرکل دامپزشکی استان، ضمن بازدید از شبکه دامپزشکی در دفتر فرماندار حضور یافت و با علیرضا غیور در خصوص مشکلات این حوزه به رای زنی پرداختند.
در این دیدار علیرضا غیور فرماندار شهرستان با بیان اهمیت خطیر وظایف دامپزشکی در تامین سلامت عمومی جامعه تصریح کرد: اداره کل دامپزشکی همواره با بلندنظری عوامل اسیب زا را شناسایی کرده و تلاش های موثری در دفع خطرات احتمالی و عوامل بیماری زا داشته است.
ایشان با توجه به محرومیت نسبی و وضعیت  صنعت دامپروری در اردستان به خصوص در حوزه مرغداری، از مدیرکل دامپزشکی خواست نگاه ویژه به شهرستان داشته باشند.
در ادامه دکتر موحدی از همکاری فرمانداری و سایر دستگاههای اجرایی شهرستان با اداره دامپزشکی تقدیر کرد و خواستار تداوم همکاری شد.
وی ضمن تشکر از حمایتهای فرماندار شهرستان از این بخش و توجه ویژه ایشان به بخش سلامت در جامعه، خواستار پیشبرد اهداف محول قانونی شد.
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در ادامه این سفر با حضور در شبکه دامپزشکی ضمن دیدار با کارکنان و تقدیر از تلاشهای آنان، در جریان چگونگی روند ارائه خدمات و فعالیتهای روزمره، نقاط قوت، مشکلات و موانع اجرایی این شبکه قرار گرفته و به بیان راهکارها و راهنمایی لازم جهت تسریع در امور جاری پرداخت.
تعداد بازدید: 96
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal