فرمانداری اردستان
خانه
1399/11/16 فرماندار اردستان :مهمترین ماموریت شورای بخش رسیدگی به مشکلات روستاهای فاقد شورا و دهیاری باشد
فرماندار اردستان :مهمترین ماموریت شورای بخش رسیدگی به مشکلات روستاهای فاقد شورا و دهیاری باشد فرماندار اردستان در نشست با اعضای شورای بخش مرکزی اردستان گفت: امروز باید مهمترین ماموریت شورای بخش مرکزی اردستان رسیدگی به مشکلات روستاهای فاقد شورا و دهیاری باشد.

فرماندار اردستان در نشست با اعضای شورای بخش مرکزی اردستان گفت: امروز باید مهمترین ماموریت شورای بخش مرکزی اردستان رسیدگی به مشکلات روستاهای فاقد شورا و دهیاری باشد.

شوراها یک پشتوانه مردمی دارند و اگر قرار بود همه مسائل را فرماندار و بخشدار پی گیری کند حضور و نقش شوراها بی اهمیت می شد.

در همه روستاهای شهرستان افراد صاحب نفوذ در دستگاه های کشوری وجود دارد که باید از این ظرفیت استفاده شود. هر کدام از اعضای شوراها یک ظرفیت پی گیری عظیم هستند که از آن استفاده نشده است.

از 57 روستای #بخش_مرکزی 27 روستای فاقد شورا و دهیاری هستند و امروز مهمترین ماموریت شورای بخش مرکزی باید رسیدگی به مشکلات این روستاها باشد.

وی به اختصاص مبلغ حدود 8 میلیارد ریال برای روستاهای فاقد شورا و دهیاری خبر داد و گفت: روستاهایی که تاکنون هیچ گونه فعالیت عمرانی در آنها انجام نشده در اولویت قرار بگیرد و از محل این اعتبارات طرح های نیمه تمام در روستاهای فاقد شورا به اتمام خواهد رسید

تعداد بازدید: 55
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.