فرمانداری اردستان
خانه
1399/04/10 امام‌جمعه اردستان گفت: دوران شیوع ویروس کرونا دارای آسیب‌هایی بود که در زندگی و فرهنگ مردم تاثیر گذاشت اما سود برخی مسایل بیش از ضرر آن خواهد بود که باید نقاط مثبت در رسانه‌ها و برنامه‌های فرهنگی و سبک زندگی مردم‌ برجسته شود.
امام‌جمعه اردستان گفت: دوران شیوع ویروس کرونا دارای آسیب‌هایی بود که در زندگی و فرهنگ مردم تاثیر گذاشت اما سود برخی مسایل بیش از ضرر آن خواهد بود که باید نقاط مثبت در رسانه‌ها و برنامه‌های فرهنگی و سبک زندگی مردم‌ برجسته شود. حجت الاسلام حسن دهشیری افزود: آنچه در جهان ایجاد می‌شود، با تدبیر و اراده الهی است و ما باید راهکار کنار آمدن با آن را پیدا کنیم.

امام‌جمعه اردستان گفت: دوران شیوع ویروس کرونا دارای آسیب‌هایی بود که در زندگی و فرهنگ مردم تاثیر گذاشت اما سود برخی مسایل بیش از ضرر آن خواهد بود که باید نقاط مثبت در رسانه‌ها و برنامه‌های فرهنگی و سبک زندگی مردم‌ برجسته شود.

حجت الاسلام حسن دهشیری افزود: آنچه در جهان ایجاد می‌شود، با تدبیر و اراده الهی است و ما باید راهکار کنار آمدن با آن را پیدا کنیم.

وی بیان کرد: این ویروس خطرناک بر فرهنگ، اقتصاد و نحوه زندگی مردم تاثیرگذار بوده است که مسوولان بهداشتی و مدیران مربوطه باید زمینه عبور از این شرایط را با همکاری خود مردم فراهم کنند.

امام‌جمعه اردستان تصریح کرد: نباید در برابر کرونا کوتاه بیاییم، هر چند برخی با احتکار و گران‌فروشی، خود کرونای دیگری در اقتصاد شدند و هر روز تبلیغ گرانی ارز و اجناس می‌کنند که باید با این افراد برخورد شود و جامعه را با ایجاد امید و کمک به مسوولان بیمه کنیم.

وی تاکید کرد: یکی از اثرهای منفی دوران شیوع کرونا بحث اقتصادی است که‌ نباید نادیده گرفته شود، زیرا می‌تواند به زیربنای فرهنگی و اعتقادی جامعه آسیب وارد کند که لازم است چنان عمل شود تا جامعه بیشتر به سمت مقوله کار و تولید پیش برود و آن را یک ارزش بداند.

تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.