فرمانداری اردستان
خانه
1398/07/15 پیام بخشدار مهاباد به مناسبت روز ملی روستا وعشایر
پیام بخشدار مهاباد به مناسبت روز ملی روستا وعشایر روستا مبداء استقلال جامعه و نقطه اتکاء خودکفایی هر کشوری است ، جامعه روستایی وعشایری آغازگر تمدن بشری وسمبل صداقت ، راستی ، صمیمت ، ایثار ، تلاش و تولید است . بخش مهم و اثرگذار نظام جمعیتی و اجتماعی ایران اسلامی روستا و روستائیان هستند که از ارکان استقلال اقتصادی کشور محسوب و سهم بسزایی در توسعه امنیت ملی ، استقلال سیاسی ، فرهنگی ، تولید و اشتغال واقتصاد مقاومتی داشته اند .

بسم الله الرحمن الرحیم

 روستا مبداء استقلال جامعه و نقطه اتکاء خودکفایی هر کشوری است ، جامعه روستایی وعشایری آغازگر تمدن بشری وسمبل صداقت ، راستی ، صمیمت ، ایثار ، تلاش و تولید است . بخش مهم و اثرگذار نظام جمعیتی و اجتماعی ایران اسلامی روستا و روستائیان هستند که از ارکان استقلال اقتصادی کشور محسوب و سهم بسزایی در توسعه امنیت ملی ، استقلال سیاسی ، فرهنگی ، تولید و اشتغال واقتصاد مقاومتی داشته اند .

اینجانب 15 مهرماه را که  بعنوان "روز روستا وعشایر"نامگذاری شده  را به عموم مردم بخش مهاباد و بویژه روستائیان عزیز تبریک عرض می نمایم. بدیهی است رشد و توسعه روستاها در حوزه های مختلف آبادانی و عمران ،فرهنگی و اجتماعی ... از اهداف و اولویت دولت تدبیر و امید و از برنامه های مسئولین شهرستان می باشد و در همین راستا از تلاش و همکاری همه جانبه اعضای محترم شوراهای اسلامی و دهیاران و معتمدین روستاهای بخش مهاباد تقدیر و تشکر به عمل آورده و امید است با استعانت از ایزد منان سیر،تحقق اهداف مورد نظر و رشد و شئونات روستاها و رفع مشکلات روستائیان بیشتر از گذشته گام برداریم.

محمد تقی کیانی

سرپرست بخشداری مهاباد

تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.