فرمانداری اردستان
خانه
1397/08/22 استان اصفهان در رتبه 23کشوری اعتیاد به مواد مخدر قرار دارد
استان اصفهان در رتبه 23کشوری اعتیاد به مواد مخدر قرار دارد کارشناس پژوهش برنامه ریزی شورای هماهنگی مواد مخدر استان گفت: استان اصفهان در سال 91 رتبه 19 کشوری بوده که با توجه به آمار سال 94 اصفهان به رتبه23 کشوری شیوع به مواد مخدر کاهش پیدا کرده است

احسان الله شریفی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اردستان با بیان اینکه ما با یک سیستم پویا در واقع سر و کار داریم بنام مواد مخدر و هر ماه چندین ماده جدید اضافه می شود افزود: در تحقیقاتی که انجام شده است 93 درصد مردم نگران اعتیاد بوده اند و نرخ شیوع اعتیاد کشوری 5 و چهار دهم درصد بوده که این نرخ در استان اصفهان 2 و چهاردهم است.

کارشناس پژوهش برنامه ریزی شورای هماهنگی مواد مخدر استان افزود: استان اصفهان در سال 91 رتبه 19 کشوری بوده که با توجه به آمار سال 94 اصفهان به رتبه23 کشوری شیوع به مواد مخدر کاهش پیدا کرده است که این نتیجه فعالیت مسئولان شهرستانی بوده است.

شریفی تاکید کرد: اصفهان در این حوزه عزم جدی را دارد ولی چقدر را می شود زندان کرد، اما با تمام این اوصاف و بستن مرزها می بینیم از نقاط مختلف وارد می کنند.

وی خاطرنشان کرد: طرح ملی مبارزه همه جانبه با مواد مخدر و روانگردان ها برای فرمانداری ها ارسال شده که دبیر شهرستان ها باید به همه مدیران ارسال کنند تا در حوزه آسیب های اجتماعی بیشتر تلاش کنند.

کارشناس پژوهش برنامه ریزی شورای هماهنگی مواد مخدر استان اعلام کرد: طرح کرامت 2 توسط سپاه در حال انجام است که موفقیت آمیز بوده و در شهرستان ها با محوریت خود شهرستان ها قابل اجرا است.

شریفی با تاکید بر اینکه مسئولان شهرستانی باید موضوع پیشگیری را افزایش دهند تصریح کرد: ها و مدارس از مکان هایی است که این کار در آنجا باید صورت گیرد بر اساس سند جامع ملی همه جانبه مبارزه با مواد مخدر و برنامه توسعه ششم برنامه باید این کار انجام شود.

تعداد بازدید: 16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal