فرمانداری اردستان
خانه
1397/07/12 فرماندار اردستان :تشکیل خانه صنعت و معدن در اردستان ضروری است
فرماندار اردستان :تشکیل خانه صنعت و معدن در اردستان ضروری است فرماندار اردستان درجلسه بررسی مشکلات معدن داران شهرستان با اشاره به حوزه معدن بعنوان یکی از شاخص های سند توسعه این شهرستان اظهار کرد: در این راستا و در چارچوبی مشخص پهنه های معدنی غیرفعال باید تعیین تکلیف شود.

فرماندار اردستان درجلسه بررسی مشکلات معدن داران شهرستان با اشاره به حوزه معدن بعنوان یکی از شاخص های سند توسعه این شهرستان اظهار کرد: در این راستا و در چارچوبی مشخص پهنه های معدنی غیرفعال باید تعیین تکلیف شود.
آقای  تأملی تصریح کرد: هیچ بن بستی در جمهوری اسلامی وجود ندارد اما افراد باید به حقوق خود آگاه بوده و به حقوق دیگران نیز احترام بگذارند.
وی با اشاره به تشکیل کارگروه استقبال از سرمایه گذاری جهت برطرف کردن مشکلات بخش خصوصی اردستان گفت: در این راستا تشکیل خانه صنعت و معدن برای بررسی کارشناسی مسائل و ارائه راهکار ضروری است.
فرماندار اردستان نیز خواستار تمدید مجوز اکتشاف معدن مس کهنگ شد و بیان کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران جهت اکتشاف در منطقه کهنگ تا کنون 180 میلیارد ریال هزینه کرده و به نتایج خوبی رسید.
وی در ادامه بر ضرورت تربیت نیروی انسانی ماهر جهت برطرف کردن نیاز حوزه معدن اضافه کرد: نبود فروشگاه عرضه تجهیزات معدنی از دیگر مشکلات اردستان است که جهت رونق این حوزه، استفاده از تسهیلات مشاغل فراگیر روستایی و بهره مندی از سامانه کارا در نظر گرفته شده است.


 

تعداد بازدید: 66
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal