فرمانداری اردستان
خانه
1397/05/25 بخشدار مرکزی اردستان: 100 طرح عمرانی در هفته دولت در اردستان افتتاح می شود
بخشدار مرکزی اردستان: 100 طرح عمرانی در هفته دولت در اردستان افتتاح می شود

آقای  باقری   در نشست خبری در بخشداری مرکزی اردستان اظهار کرد: بالغ بر 100طرح در هفته دولت با اعتباری حدود چهل و سه میلیارد ریال از محل اعتبارات دهیاری ها و کمک و پیگیری نماینده مجلس شورای اسلامی در پنج دهستان بخش مرکزی اردستان افتتاح می شود.

وی افزود: طرح های اجرایی شامل زیرسازی و آسفالت معابر، جدول گذاری، کانیو گذاری، اجرای فندانسیون ورزشگاه، روشنایی معابر، تجهیز پارک کودک، خرید و نصب وسایل ورزشی همچنین نصب و راه اندازی دوربین های امنیتی به منظور افزایش ضریب امنیت روستاها اجرا شده است.

بخشدار مرکزی اردستان گفت: طرح های اجرا شده در دهستان برزاوند شامل، سی و هشت هزار و 203 متر مربع زیر سازی و آسفالت با اعتبار هفت میلیارد و 800 میلیون ریال، فندانسیون ورزشگاه نیسیان بااعتبار 730 میلیون ریال  که 500 میلیون آن با پیگیری نماینده مجلس تامین شده، نصب و راه اندازی تعداد 9  دوربین حفاظتی با اعتبار 600 میلیون ریال و جدول و کانیو گذاری بطول پنج هزار و 90 متر با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ریال انجام شده است.

باقری تاکید کرد: طرح های اجرا شده در دهستان گرمسیر  شامل، سی و هشت هزار و 910 متر مربع زیر سازی و آسفالت معابر با اعتبار هفت میلیارد و 600 میلیون ریال، جدول و کانیو گذاری معابر بطول شش هزار و 860 متر با اعتبار یک میلیارد و 650 میلیون ریال، نصب روشنایی معابر به میران 600 متر و اعتبار یک میلیارد و 150 میلیون ریال و اجرای فندانسیون ورزشگاه روستای موغار با اعتبار 730 میلیون ریال که 500 میلیون ریال آن با پیگیری نماینده مجلس تامین گردیده است.

باقری با بیان اینکه در دهستان علیا سه طرح زیر سازی و آسفالت معابر بطول هجده هزار و 200 متر مربع با اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال اجرا شده، تصریح کرد: جدول و کانیو گذاری به طول دو هزار و 600 منر با اعتبار 600 میلیون ریال و تجهیز پارک کودک روستای ماستبندی با هزینه یکصد میلیون ریال اجرا شده است.

بخشدار مرکزی اردستان تصریح کرد: فعالیت انجام شده در دهستان همبرات عبارتند از  زیر سازی و آسفالت معابر بطول چهار هزار و  500 متر مربع با هزینه نهصد میلیون ریال و دو هزار متر جدول و کانیو گذاری با اعتبار 500 میلیون ریال بوده است.

وی یادآوری کرد: همچنین  در دهستان کچو نیز چهار طرح شامل، سیزده هزار و 200 متر زیر سازی و آسفالت با اعتبار دو میلیارد و 600 میلیون ریال، جدول و کانیو گذاری و کانال آب بطول یکهزار و 750 متر و اعتبار 400 میلیون ریال، خرید وسایل ورزشی روستاهای هندوآباد و کچومثقال با اعتبار  270 میلیون ریال و رنگ آمیزی جدول خیابان هندوآباد با اعتبار 230 میلیون ریال و  همچنین زیرسازی و آسفالت روستاهای فاقد دهیاری با اعتبار دو میلیارد ریال ازجمله اقدام های انجام شده می باشد.

بخش مرکزی اردستان هشت هزار نفر جمعیت، 121 روستا، 40 شورا و 37 دهیاری دارد.

 

تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal