فرمانداری اردستان
خانه
1397/03/19 دشمن به دنبال حذف مبانی اسلامی است
دشمن به دنبال حذف مبانی اسلامی است نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: آمریکایی ها داعش را در منطقه متولد کردند تا مبانی اسلام ناب محمدی را از بین ببرند و نامی از اسلام و ایران باقی نگذارند.

حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد در سخنرانی راهپیمایی روز قدس اردستان اظهار کرد: فلسطینیان کسانی هستند که با زور توسط اسرائیلیان از منازل خود رانده شده اند.

وی افزود: عظمت که مسجد الاقصی دارد منتاسفانه اسرائیل سفارت خود را در آنجا قراردهد تا موجب ناراحتی مسلمان جهان شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: این غده سرطانی در محل قلب طپنده مسلمانان قرار گرفته و به اشغالگری خود ادامه می دهد.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد با بیان  اینکه پرچم اسرائیل تشکیل شده از ستاره پنج پر قصد گرفتن نیل تا فرات را داشته که اگر در برابر آن نایستیم آنچه از دین و فرهنگ داریم را می خواهند به مسلخ ببرند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد: مهمترین وظیفه مسلمانان ایستادن و مقاومت کردن در برابر رژیم منحوس اسرائیل است.

نائب رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تاکید کرد: حضرت امام در اول حکومت خود حرف استراتزیک خود را دشمنی با اسرائیل اعلام کرد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد: ما از بین رفتن امریکا و اسرائیل  را می بینیم و نشانه ان قوت گرفتن گروه های مقاومت در منطقه است.

وی با توجه به اینکه در یکسال گذشته جمع شدن داعش را در منطقه داشتیم و با وعده سردار سلیمانی این امر محقق شد و پیروزی های متعددی داشتیم نشان می دهد در مسئله از بین بردن داعش موفق بوده ایم.

آمریکایی ها داعش را در منطقه متولد کردن تا مبانی اسلام ناب محمدی را از بین ببرند و نامی از اسلام و ایران باقی نگذارند.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد افزود: برجام تحولی را برای ایران نداشته و مردم همه این را دانسته و می دانند که اگر ایران را دو دستی تحویل آمریکائیها بدهیم بازهم دست بردار نیستند و هیچ اثری برای ما ندارد و فقط اقتصاد مقاومت می تواند برای ما مهم باشد.

تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal