فرمانداری اردستان
خانه
1397/03/10 ساخت بازداشتگاه در اردستان ضروری است
ساخت بازداشتگاه در اردستان ضروری است

آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد در جشن گلریزان اردستان گفت: بیشتر زندانیان این شهرستان در نایین و اصفهان نگهداری می شوند که این امر در کنار هزینه های زیاد برای دستگاه اداری، خانواده زندانیان را هم می تواند با مشکل مسافت، مسائل اجتماعی و اخلاقی درگیر کند.
وی افزود: با توجه به محدودیت های اعتباری و در صورت موافقت نشدن با این طرح از سوی دولت، مسئولان اردستان باید با کمک نیکوکاران نسبت به انتخاب زمینی مناسب و ساخت بازداشتگاه اقدام کنند.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بیان کرد: حقوق مردم و زندانیان در دین اسلام مورد توجه است و بر این اساس نباید زندانی در سختی باشد، بلکه تنها باید در بند بماند و از این رو مسئولان باید مکان مناسب نگهداری زندانیان و رفاه خانواده های آنها را فراهم کنند.
او اضافه کرد: هر زندانی مجرم و تبهکار نیست و مشکلاتی مانند مهریه می تواند افراد را به این سرنوشت دچار کند و از این رو قاضی باید در صدور رای مراعات شرایط اقتصادی و اجتماعی شخص را مد نظر قرار دهد.
آیت الله طباطبائی نژاد در ادامه از نیکوکاران و افراد توانمند از نظر مالی خواست برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد همکاری و در حد توان به ستاد دیه کمک کنند.

تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal