فرمانداری اردستان
خانه
1397/02/27 فرماندار اردستان : باید این فرهنگ شهادت هر چه بهتر برای جوانان تبیین شود.
فرماندار اردستان : باید این فرهنگ شهادت هر چه بهتر برای جوانان تبیین شود.

آقای تأملی در جلسه ستاد برگزاری مراسم شهرستان که در خصوص سوم خرداد و 14خرداد در فرمانداری اردستان تشکیل شده بود اظهار کرد: جلسات اینگونه ای دو هدف را دنبال میکند یکی تاکید بر ایام الله که در پیش رو وجود دارد و دیگر هم تایید و تبیین آن مناسبت است.

وی تاکید کرد: سوم خرداد دنیایی از مطلب در آن نهفته و به برکت همین ایام الله ها و انقلاب اسلامی دور این میز جمع شده ایم و نباید به راحتی از آن بگذریم.

فرماندار اردستان گفت: بر اساس نظامی که در آن مسئولیت گرفته ایم بدانیم انقلاب اسلامی توسط شخصیتی همچون امام خمینی(ره) آن را هدایت و عهده دار بوده است.

وی با بیان اینکه 11خرداد در شهرستان اردستان با توجه به تشییع 46شهید در یک روز به نام روز حماسه و ایثار نام گذاری شده تصریح کرد: باید این فرهنگ شهادت هر چه بهتر برای جوانان تبیین شود.

ایشان تاکید کرد: برای برگزاری مناسبتهای پیش رو تعدادی از ارگانها به عنوان اجرا کننده بوده که مابقی هم باید آنها را در هر چه بهتر برگزار کردن مراسمات یاری کنند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: دستگاهها و ارگانها ظرف48ساعت آینده برنامه مدونی را برای 11خرداد روز حماسه و ایثار شهرستان انجام داده تا اتفاقات پیرامون آن بهتر لمس شود.

تعداد بازدید: 63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal