فرمانداری اردستان
خانه
1397/02/03 فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان :نیروی انسانی و امکانات پشتیبانی نیروهای انتظامی در شهرستان ها را ضروری عنوان کرد و گفت
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان :نیروی انسانی و امکانات پشتیبانی نیروهای انتظامی در شهرستان ها را ضروری عنوان کرد و گفت

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان :نیروی انسانی و امکانات پشتیبانی نیروهای انتظامی در شهرستان ها را ضروری عنوان کرد و گفت: با کار مشارکتی و در اختیار گذاشتن امکانات شهرستان، به همان میزان از طریق استان کمک خواهد شد.
سردار مهدی معصوم بیگی بیان کرد: قرارگاه عملیاتی پلیس با عنوان اقدام و عمل در استان تشکیل شده و به طور موقت کمک هایی را به منطقه ها می کند اما بر اساس قانون به ازای هر یک هزار نفر جمعیت چهار نفر نیرو در نظر گرفته شده که تا 9 نفر نیز قابل افزایش است.
وی ادامه داد: امروزه دنیا در بخش پایش تصویری به سرعت در حال پیشرفت است که در این زمینه عقب ماندگی وجود دارد اما در قالب برنامه پنجم و ششم توسعه کشور توجه ویژه ای به آن شده که موسسه های حفاظتی امنیتی (پلیس محله)، آموزش های همگانی و اقدام های پیشگیرانه از وقوع جرم در دستور کار پلیس می باشد.


فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در ادامه از کشف بزرگترین محموله مواد مخدر در فروردین ماه امسال به میزان افزون بر سه هزار و 700 کیلوگرم هروئین و مرفین در این استان خبر داد.
او عنوان کرد: کشف و ضبط این محموله که آمار کشفیات را نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داد، در تاریخ نیروی انتظامی استان اصفهان بی مانند بود.
معصوم بیگی افزود: آمار سرقت های مسلحانه و خشن نیز در سطح استان اصفهان کاهش یافته، گرچه ممکن است در برخی شهرها گاهی اتفاق هایی روی دهد.
وی همچنین عنوان کرد که تصادف های منجر به فوت نیز در جاده های برون شهری کاهش 6 درصدی داشته است.
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: جلوگیری از دزدی ها تنها از سوی نیروی انتظامی عملی نمی شود و نیازمند همکاری مردم از جمله در استفاده از لوازم بازدارنده ماننده نصب دوربین، قفل ایمنی، استفاده از نگهبان محله و سایر توصیه های ایمنی و امنیتی است.
او همچنین بیان کرد: مبارزه قاطع با قاچاق کالا در راستای حمایت از کالای ایرانی، برخورد جدی با دزدان واحدهای مسکونی و اموال مردم و برخورد مقتدرانه با برهم زنندگان امنیت جامعه نیز سال جاری در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

تعداد بازدید: 58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal