فرمانداری اردستان
خانه
1397/01/22 فرماندار اردستان :اجرای طرح جوادالائمه در اردستان
فرماندار اردستان :اجرای طرح جوادالائمه در اردستان


آقای  غیور در جلسه شورای  هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان  اظهار کرد: شورای مبارزه با مواد مخدر اردستان یکی از جلسات پویا در ساله گذشته و دارای عملکرد قابل توجه بوده است.وی افزود: هنوز درک و شناخت صحیحی از معضل اجتماعی اعتیاد در جامعه وجود ندارد که به عنوان تهدیدی جدی آن را لمس کنند.

فرماندار اردستان گفت: وقتی دشمن این تقابل با نظام را خیلی راحت عنوان و بیان می کند مشخص است که برنامه موضوع مواد مخدر را دنبال می کند.ایشان با بیان اینکه دشمن دیگر جنگ رودرو ندارد، تصریح کرد: دشمن با موضوعاتی همچون مسائل فرهنگی، فضای مجازی، اعتباد و بازار ارز در صدد ضربه زدن به کشور ایران است.

وی تاکید کرد: مواد مخدر تهدیدی جدی برای کشور بوده و هر روز دامن گیر افراد مختلفی در جامعه شده  که منجر به درگیر شدن با موضوعات مختلف می شود.فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: طرح جواد الائمه که برگرفته از سند پیشگیری است با همکاری همه ارگانها و ادارات در شهرستان اردستان اجرا می شود.

آقای غیور تصریح کرد: طبق تحقیقات به عمل آمده ارگانهای مختلف بیش از دو هزار نفر در شهرستان اردستان اعتیاد داشته که طبق آمار سرشماری این آمار دور از واقعیت هم نیست.وی گفت: آگاه سازی و ارتقاء دانش مردم در خصوص مواد مخدر یکی از اهداف طرح جوادالائمه در سطح شهرستان اردستان خواهد بود.

تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal