فرمانداری اردستان
خانه
1396/12/21 مدیرکل ارشاد استان اصفهان: امروز حضور زنان فرهیخته و ادیبان و شاعران در صحنه های مختلف انقلاب کاملا مشهود بوده است
مدیرکل ارشاد استان اصفهان: امروز حضور زنان فرهیخته و ادیبان و شاعران در صحنه های مختلف انقلاب کاملا مشهود بوده است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت:یکی از ارزشمندترین و با شکوه ترین حوزه های تربیتی و انسان ساز حوزه ادبیات است که می تواند با بکار گرفتن الفاظ یک سخن را به مخاطب انتقال دهد.

حجت الاسلام انصاری در دومین همایش استانی کوثر ولایت ویژه زنان شاعر در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان افزود: امروز حضور زنان فرهیخته و ادیبان و شاعران در صحنه های مختلف انقلاب کاملا مشهود بوده و زنان با سروده های انقلابی و فرهنگی و مذهبی نقش مهمی در فرهنگ سازی جامعه دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بیان کرد: شعر اگر در خدمت تربیت نسل جامعه قرار گیرد ارزشمند است در غیر این صورت از ارزش چندانی برخوردار نخواهد بود.

حجت الاسلام انصاری با اشاره به این که در ایران بعد از قبول اسلام همه حوزه ها متاثر از اسلام و قرآن و زندگی پیامبر(ص) و اهل بیت (ع) بوده بیان کرد: شعرا نیز با استناد به آیات نورانی قرآن و تعالیم اسلام با سرودن شعرهای آیینی و مذهبی نقش مهمی در ترویج و انتشار مبانی دینی و تربیتی داشته اند .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: امروز مقام معظم رهبری سردمدار گسترش این فرهنگ و تشویق شعرا بوده خود نیز جزء کسانی هستند که شعر را خوب می شناسند و شاعران را مورد تکریم قرار می دهند.حجت الاسلام انصاری افزود: امروز زنان ارزشمند ما بیشتر از گذشته در عرصه های شعر و ادب وارد شده آثار فاخری از خود به جامعه عرضه کرده و کتاب های زیادی نگاشته اند.

تعداد بازدید: 80
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal