فرمانداری اردستان
خانه
1396/10/13 فرماندار اردستان :رفتار آشوبگران مردمی نبوده و مورد پذیرش نیست
فرماندار اردستان :رفتار آشوبگران مردمی نبوده و مورد پذیرش نیست

آقای غیور در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری اردستان، اظهار کرد: موضوع ازدواج بر اساس یک وظیفه و ماموریت ذاتی با طرح یک دو سوال به چرایی دیر ازدواج کردن جوانان می تواند کمک کند.

وی افزود: می توانیم بخشی از داده ها و اطلاعات خود را در خصوص مشکلات جوانان با طرح موضوع سوالاتی از آنها به منظور ساماندهی بهتر پیگیری کنیم.

فرماندار اردستان، گفت: مسائلی که برای نیل به اهداف این طرح پیگیری می شود باید بصورت عملی و از پتانسیل دانشگاههای شهرستان پیگیری شود، تا شاهد آثار مثبت و بهتر این طرح باشیم.

ایشان  با بیان اینکه دستگاهها می توانند نظراتشان را اعلام کنند تا مورد بررسی قرار گیرد، تصریح کرد: با جمع بندی نظرهای جوانان و دستگاهها می توانیم شاهد اتفاق خوبی برای جوانان شهرستان باشیم.

فرماندار اردستان تاکید کرد: آنهایی که با بدخواهان همراه شده اند برای رسیدن به خواسته های فردی و جناحی بوده که در طول انقلاب اسلامی این رفتارها منسوخ بوده و از سوی هیچکس مورد پذیرش نیست.

وی تصریح کرد: باید اندکی از این نوع تفکر و رفتار آنهایی که عامل این بحثها هستند فاصله بگیریم و فکرمان چیزی نباشد به جز اصل نظام و تبعیت از مقام معظم رهبری و این در رأس همه تفکراتمان باشد تا به اهداف نظام کمک کند.

فرماندار اردستان یادآوری کرد: ضعفهایی در همه مقاطع وجود داشته، اما کشور دچار چالش اقتصادی نشده بلکه اول انقلاب را یاد بیاوریم که شرایط بدتر از این وجود داشته است.

وی ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با حفط وحدت روحیه و وفاق وهمدلی این روزها را پشت سر بگذاریم و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به آن اهداف و نقطه بالنده کشور دست پیدا کنیم.

ایشان با اشاره به وجود امنیت در تمام کشور تاکید کرد: هیچ جامعه ای عاری از این موضوعات نیست لذا می طلبد در شهرستان پیش بینی لازم را داشته باشیم که مشکلی بوجود نیاید و شاهد یک کشور همدل و یکپارچه باشیم و با وحدت ملی و برای مشکلات قدم برداریم.

تعداد بازدید: 70
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal