فرمانداری اردستان
خانه
1396/10/23 فرماندار اردستان: ایام الله دهه فجر از مهم ترین روزهای انقلاب اسلامی است
فرماندار اردستان: ایام الله دهه فجر از مهم ترین روزهای انقلاب اسلامی است

آقای غیور در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان در فرمانداری اردستان اظهار کرد: مولفه های قدرت و وحدت انقلاب را در دهه فجراشاره کنید تا به هوشیاری مردم کمک کند.

فرماندار اردستان گفت: با توجه به فرصت باقی مانده تا دهه فجر انتظار می رود مسئولان برنامه ریزی قوی انجام داده و شاهد برنامه هایی با ایده های نو و جدید باشیم.

وی با بیان اینکه برنامه های دهه فجر برنامه سنگینی است، تصریح کرد: مهمترین روزهای تاریخ کشور ایران ایام الله دهه فجر است که انقلاب در آن نقش گرفته است.

وی تاکید کرد: همه مسئولان به منظور برنامه ریزی دقیق تر و پر رنگ تر دهه فجر حضور جدی در جلسات داشته باشند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: به منظور بزرگداشت این روز ملّی به اشکال مختلف در فراخوان عمومی تلاش کنیم و بیشترین تمرکز برنامه ها بر این باشد که نوجوانان و جوانان را محور قرار داده و با معرفی بیان نقش انقلاب در کشورمان آنها آشنا شوند.

آقای غیور تصریح کرد: با اجرای 10 برنامه جدید و با کیفیت که رنگ و بوی تازه و نو داشته باشد استقبال می شود تا اینکه لیستی از برنامه هایی را ارائه دهیم که نیمی از آن قابلیت اجرایی ندارد.

وی همچنین یادآوری کرد: آنچه که باید در دهه فجر و به ویژه 22 بهمن پیش بینی شود یکی تبیین ارزش های حضرت امام راحل و بازخوانی و نشر گفتمان انقلاب اسلامی مورد عنایت قرار گیرد

.

فرماندار اردستان گفت: تبیین هویت فرهنگی انقلاب اسلامی که یکی از ارکان شکل گیری انقلاب و صدور آن بوده در جلسات تشریح شود.

فرماندار  تلاقی دهه فجر با ایام فاطمیه را مورد توجه قرار داد و افزود: باید به این دو موضوع توجه داشته و با تلفیق یکدیگر آن را گرامی بداریم.

تعداد بازدید: 112
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal