فرمانداری اردستان
خانه
1396/10/05 فرماندار اردستان:مانور آمادگی در برابر زلزله در اردستان برگزار می شود
فرماندار اردستان:مانور آمادگی در برابر زلزله در اردستان برگزار می شود

آقای غیور در جلسه مدیریت بحران در فرمانداری اردستان اظهار کرد: پنجم دی ماه سالروز زلزله بم با عنوان روز ملّی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی است که آن را گرامی می داریم.

وی افزود: برای این روز برنامه هایی همچون نمایشگاه دستاوردها، همایش ها، کنفرانس خبری، تبلیغات شهری و مسابقه فرهنگی و آموزشی پیش بینی شده که اردستان برنامه آمادگی دستگاه ها در برابر زلزله را در دستور کار خود قرار داده و آن را انجام خواهد داد.

فرماندار اردستان گفت: مانور آمادگی دستگاههای مرتبط شهرستان در برابر زلزله با جدیت برگزار می شود تا بتوانیم به رفع نواقص موجود پرداخته و در آینده با مشکل روبرو نشویم.

ایشان با بیان اینکه حادثه خبر نمی کند، تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند بگوید که از حادثه به دور خواهد بود و این موضوعی ثابت شده است.

وی تاکید کرد: با بررسی هایی که انجام خواهیم داد باید به نقطه ای برسیم که ببینیم ساختمان هایمان از حیث مقاوم سازی در چه وضعیتی قرار دارند و نگرشمان را به عنوان یک تکلیف در برابر آمادگی برای پیشگیری تغییر دهیم.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: ستاد بحران باید در سطح شهرستان تشکیل شود و پیش بینی های لازم را در آن انجام داد تا در ساعات اولیه بحران بتوان از آن استفاده کرد.

وی همچنین تصریح کرد: انتظار می رود که دستگاه ها زمینه ایجاد این ستاد را مهیا کرده و ستاد واقعی را تشکیل دهند که کار بسیار ارزشمندی برای شهرستان خواهد بود.

وی با اشاره به زلزله های اخیر در غرب کشور گفت: از حسن توجه دستگاه های متولی و مردم شهرستان به منظور کمک های بهنگام تقدیر می شود.

تعداد بازدید: 80
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal