فرمانداراردستان: سایه بیکاری از اردستان برداشته شد

فرماندار اردستان با اشاره به ثبت بیشترین شمار بیمه‌شدگان تامین اجتماعی این شهرستان در اردیبهشت امسال گفت: سایه شوم بیکاری با تحقق وعده سال ۱۳۹۷ به مردم این خطه برداشته شد. آقای تاملی فرماندار اردستان افزود: اردیبهشت سال ۹۷ در آیین معارفه فرماندار و در پاسخ به مطالبه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی که […]

فرماندار اردستان با اشاره به ثبت بیشترین شمار بیمه‌شدگان تامین اجتماعی این شهرستان در اردیبهشت امسال گفت: سایه شوم بیکاری با تحقق وعده سال ۱۳۹۷ به مردم این خطه برداشته شد.

آقای تاملی فرماندار اردستان افزود: اردیبهشت سال ۹۷ در آیین معارفه فرماندار و در پاسخ به مطالبه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی که موضوع اشتغال را به عنوان مهمترین دغدغه شهرستان مطرح کرد وعده رفع سایه شوم بیکاری از سر این شهرستان دادیم و امروز خوشحالیم که‌ به این وعده عمل شده است.

وی خاطر نشان کرد: در هفته تامین اجتماعی خبر مسرت‌بخش دستیابی به بالاترین میزان بیمه شده اجباری در تاریخ تامین اجتماعی اردستان به مردم این خطه داده می‌شود؛ روند بیمه‌شدگان تامین اجتماعی شهرستان نیز از فروردین ۹۰ تا اردیبهشت ۱۴۰۰ به صورت نمودار ترسیم شده است.

فرماندار اردستان اظهار داشت: در ۱۰ سال گذشته پایین‌ترین بیمه شده به مرداد ۹۷ با پنج هزار و ۹۹۱ نفر بازمی‌گردد و اکنون بر پایه آماری که تا اردیهشت ماه به تامین اجتماعی اردستان واصل شده به عدد هفت هزار و ۱۶۰ نفر رسیده‌ایم که با عبور از رکورد قبلی در دی ۹۳ با هفت هزار و ۱۵۸ نفر، به بالاترین آمار تاریخ تامین اجتماعی دست پیدا کردیم.

وی ادامه داد: بر پایه اطلاعات موجود درباره بازار اشتغال اردستان، در ماه‌های آینده نتایج بهتری هم کسب خواهد شد که از مجموعه حمایت‌ها و اقدام‌های نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در مسیر حمایت و تاکید بر حوزه اشتغال، تولید و سرمایه گذاری قدردانی می‌شود.

تاملی گفت: از همه دستگاه‌های متولی حوزه کسب و کار که با همراهی و مساعدتشان مسیر تحقق این موفقیت را در این سال‌های سختی که عملا همه مولفه های مربوطه بر علیه انجام این ماموریت بود یعنی افزایش نرخ ارز، تورم، موضوع تحریم ها مشکلاتی را ایجاد کرده بود که به طور حتم اگر مدیریت، اتحاد و انسجام عمومی شکل نمی گرفت ما می توانستیم مستعد بروز مشکل ها و معظل ها فراوانی در حوزه اشتغال شویم.

فرماندار اردستان با اشاره به دست یافتن به بیشترین شمار بیمه‌شده اجباری بنگاه‌ها در تاریخ تامین اجتماعی این شهرستان اضافه کرد: به طور حتم میزان اشتغال ایجاد شده در شهرستان فراتر از این عدد است، چرا که بخش‌های از بازار کار شهرستان را اتباع خارجی، بازنشستگان و افرادی در اختیار دارند که به دلایلی بیمه نمی‌شوند.

فرماندار اردستان تاکید کرد: به طور حتم آغاز قرن پانزدهم شمسی دوران جدیدی برای تحول و پیشرفت در اردستان خواهد بود و می توانیم نوید داد که در سال جاری وارد دوره صنعتی شدن شهرستان شدیم و در روزها، ماه‌ها و سال‌های آینده در سایه حفظ اهمدلی و اتحاد و همکاری تمامی بخش‌ها، روزهای بهتری برای اردستان در پیش خواهد بود.

تاملی  با قدردانی از تمامی خبرنگاران و اهالی رسانه که در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری همکاری صمیمانه داشتند اظهار امیدواری کرد که این مسیر تعامل و همکاری همچنان باز و گسترده باشد

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تسلیت فرماندار اردستان بمناسبت درگذشت مادر شهید علی سلامی زاده

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 14 =