مدیرکل امور مالیاتی اصفهان: از ابتدای سال جاری پرداخت ۱۰ میلیارد تومان از محل ارزش افزوده به شهرستان اردستان

آقای مهد لو مدیرکل امور مالیاتی استان گفت در دو سال گذشته در استان اصفهان بیش از یک هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی وصول شده است. تدوین بسته حمایتی یکی از اقدامات اثرگذار در راستای حمایت از تولید و با اجرایی شدن آن رضایتمندی بالای ۹۵ درصدی مودیان را شاهد بودیم و هیچ واحد تولیدی […]

آقای مهد لو مدیرکل امور مالیاتی استان گفت در دو سال گذشته در استان اصفهان بیش از یک هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی وصول شده است.

تدوین بسته حمایتی یکی از اقدامات اثرگذار در راستای حمایت از تولید و با اجرایی شدن آن رضایتمندی بالای ۹۵ درصدی مودیان را شاهد بودیم و هیچ واحد تولیدی بخاطر مالیات در سطح استان تعطیل نشده است.

استفاده از بسته حمایتی را امسال به سایر فعالان اقتصادی و حتی کسبه خرد که از بیماری کرونا دچار مشکلات اقتصادی شده اند بسط دادیم و به شهرستان ها تفویض اختیار شده است.

طی سه سال گذشته کمک به شهرداری ها ودهیاری های از محل ارزش افزوده سه برابر رشد داشته است و این عوارض طبق قانون جدید از ۳درصد به ۴درصد ارتقا یافته است.

در سال ۹۸ بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان، سال ۹۹ مبلغ ۱۹ میلیارد تومان و ۴ ماهه سال جاری ۱۰ میلیارد تومان به شهرستان اردستان پرداخت شده که برای زیر ساخت ها در شهرها و روستا ها هزینه می شود

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان: پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در زواره برگزار می‌شود

۱۲ شهریور ۱۴۰۲

پیام تسلیت فرماندار اردستان بمناسبت درگذشت مادر شهید حجت اله میرزایی

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

حضور فرماندار ومسئولین در راهپیمایی یوم اله ۲۲ بهمن

۲۵ بهمن ۱۴۰۱

باحضور فرماندار اردستان ومسئولان کشوری واستانی دو طرح خدماتی صنعتی در اردستان به بهره برداری رسید

۲۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =