کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

🔸فرماندار شهرستان اردستان گفت: کارخانه طلای کوه دُم زواره بزودی راه‌اندازی می شود، #اشتغال این مجموعه به صورت مستقیم و غیرمستقیم بیش از ۵۰۰ نفر است.

🔸سید محمدهادی احمدی طباء اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده، راه‌اندازی مجموعه اقتصادی طلای کوه دُم بخش زواره تسریع شد و ادارات محیط زیست، منابع طبیعی، صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌ها کمک کردند تا این مجموعه بتواند کار خود را پیش ببرد.

🔖 وی افزود: مجموعه طلای کوه دُم زواره از مجموعه‌هایی است که بیش از ۱۵ سال پیش پهنه یابی شد که به‌دلیل شرایط سخت محیطی و عدم دسترسی جاده آسفالت یا خاکی این مجموعه متوقف شده بود که از سال ۱۴۰۰ دوباره فعال و برای مزایده آن اقدام شد.

🔻احمدی طبا گفت: کارخانه طلای کوه دم زواره که با سرمایه گذاری بیش از ۵هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در کمتر از ۲سال راه اندازی شده است، در مرحله اول با ظرفیت تولید شمش طلا به ظرفیت حداقل ۲۰۰ کیلوگرم در سال و در طرح های توسعه این ظرفیت تولید افزایش خواهد یافت.

📣 با فعالیت معدن طلای کوه دم، علاوه بر رونق تولید و ایجاد اشغال مستقیم برای بیش از ۱۵۰ نفر، شرایط برای توسعه معدن و کارخانه و همچنین بهره برداری از سایر ذخایر معدنی منطقه مهیا خواهد شد.

#جهش_تولید_با_مشارکت_مردم

#اقتصادی

#صنعت

#معدن

#بازتاب_رسانه

🇮🇷اردستان جوان در مسیر پیشرفت و توسعه 🇮🇷

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =