تلاش مدیران اردستان گره گشایی از مشکلات مردم باشد

تلاش مدیران اردستان گره گشایی از مشکلات مردم باشد

فرماندار اردستان با بیان اینکه همه هم و غم مدیران شهرستان در سال جدید باید مردم و درخواست‌های آنها باشد، گفت: مسئولان شهرستان باید گره‌ای از مشکلات مردم باز کنند.

سید محمدهادی احمدی طباء عصر امروز (چهارشنبه، ۸ فروردین) در شورای اداری شهرستان در سالن سینما اردستان، اظهار کرد: سال گذشته در سطح شهرستان اردستان تلخی و شیرینی‌های را شاهد بودیم و برخی از پروژه‌ها بعد از گذشت ۱۲ و ۱۵ سال افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به برخی از پروژه‌هایی که سال گذشته در شهرستان اردستان افتتاح شده بود، افزود: سال گذشته شاهد رشد ۷ درصدی بیمه اجباری و ۲۳ درصدی در حوزه هرم و مشاغل آزاد را شاهد بودیم. هم چنین یکی از کارهای بزرگ فرهنگی که سال گذشته در سطح شهرستان اردستان انجام شد برگزاری بیش از ۲۰۰ یادواره شهدا بوده است.

فرماندار اردستان تصریح کرد: با مجموعه اقدامات انجام شده سال گذشته در حوزه مسکن شاهد یک شکوفایی در سطح شهرستان بودیم و با وجود الحاق ۳۹ هکتار زمین در شهر اردستان دوسری واگذاری زمین در حوزه جوانی جمعیت داشتیم.

وی با بیان اینکه هم چنین در شهر مهاباد نیز بیش از ۲۰۰ قطعه پلاک زمین در حوزه نهضت ملی تحویل افراد شده است، اضافه کرد: مسکن کریمان زواره که دو سال با سنگ اندازی برخی افراد معطل مانده بود اکنون بیش از ۸۰ درصد در قسمت سفت کاری پیشرفت دارد.

احمدی طباء افزود: تمام سعی و تلاش مجموعه شهرستان برگزاری انتخابات سالم و امن در اسفند سال گذشته بود و به گونه‌ای اتفاق افتاد که مشارکت ۸۴ درصدی مردم شهرستان اردستان رتبه دوم استان اصفهان را کسب کرد.

فرماندار اردستان با اشاره به شعار جهش تولید با مشارکت مردم که عنوان شعار سال جدید از سوی رهبر انقلاب نامگذاری شده است، گفت: همه هم وغم مدیران شهرستان در سال جدید باید مردم و درخواست‌های آنها باشند. تمام تلاش مسئولان باید به گونه‌ای باشد که گره‌ای از مشکلات مردم باز شود.

احمدی طباء با بیان اینکه یکی از وظایف ادارات خاص شهرستان مانند صمت، جهادکشاورزی، میراث فرهنگی، تعاون کار و… در سال جدید راه اندازی قرارگاه مشارکت مردم خواهد بود، گفت: مدیران شهرستان در سال جدید به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که مردم وسط میدان باشند زیرا هر کجا مردم در راس بودند مطمئنا موفقیت و پیروزی را به دنبال داشته است.

وی افزود: یکی از افتخارات فرمانداری شهرستان، انتصاب بیش از هفت مدیر خانم به عنوان مسئول اداره و بانک بوده است که در سابقه اردستان بی نظیر بوده است. امروز مدیران خانم در شهرستان اردستان بسیار متعهد، جهادی، کارآمد و متدین در حوزه‌هایی که هستند خدمت رسانی می‌کنند.

فرماندار اردستان با اشاره به عملکرد رسانه‌های شهرستان در سال گذشته، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان سال گذشته انقلابی کار کردند و عملکرد قابل قبولی داشتند و انتظار داریم سال جدید امیدآفرینی را در دستور کار خود داشته باشند. خبرنگاران و کانال های فضای مجازی به جای بزرگ نشان دادن نقطه‌های سیاه، خبرهای سفید را پررنگ تر کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دوازده =