فرماندار شهرستان اردستان با بیان اینکه ضریب تصادفات در شهرستان اردستان افزایشی است، گفت: اطلاع‌رسانی در سطح جاده‌های اردستان بسیار ضعیف است.

فرماندار شهرستان اردستان با بیان اینکه ضریب تصادفات در شهرستان اردستان افزایشی است، گفت: اطلاع‌رسانی در سطح جاده‌های اردستان بسیار ضعیف است.

سید محمدهادی احمدی طباء در جلسه ستاد خدمات سفر، اظهار داشت: نوروز باید مایه نشاط و شادابی مردم باشد و باید قدر این مردم را داشته باشیم و برنامه‌های متنوع پبش‌بینی و اجرا شود.

وی با تبریک به مناسبت روز ۲۵ اسفند روز شهردار، افزود: بیش از هر سازمان و نهادی در ایام نوروز شهرداری‌ها می‌توانند شادی و نشاط را در جامعه برای شهروندانشان افزون کنند و متاسفانه رویکرد شهرداری‌های ما شهروند‌مدار نیست، یعنی اینکه بینند شهروندان چه می‌خواهند همان را اجرا کنند هر چند گوشه‌ای از شهروندمداری را در شهردار اردستان می‌بینیم.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: شهرداران باید با نشست‌ها و جلسات برنامه‌ریزی شده پیگیری کنند تا برای همه قشرهای شهر برنامه داشته باشند و محل‌ها، پارک‌ها و پاتوق‌های شهری را راه‌اندازی کنیم در حالی که ما در اردستان بوستان‌ها و پارک محله کم داریم و در حال حاضر دو مورد در حال بازسازی است که مابقی شهرداران هم باید اینکار را آغاز کنند.

وی با بیان اینکه ضریب تصادفات در شهرستان اردستان افزایشی بوده است، ابراز داشت: با وجود بارش‌های اخیر اما خسارت‌های کمی را در حوزه راهداری داشتیم که همکاری پلیس راه و اداره راهداری در این زمینه خیلی خوب بوده است.

احمدی طباء با بیان اینکه اطلاع‌رسانی در سطح جاده‌ها و مسیرها و ورودی شهرستان اردستان خیلی ضعیف است، افزود: مسافران برای ورود با سردرگمی روبه‌رو هستند که اداره راهداری سه تابلوی مورد نظر را نصب کند و در حوزه فضای مجازی در این چند روز کار کنید و مسئولان بیشتر مصاحبه کنند و کلیپ‌هایی که تهیه شده پخش شود تا مردم از آن استفاده کنند.

فرماندار اردستان ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران جشن شب‌های نوروز سال گذشته تاکید کرد: جشن‌های امسال همگی در محور گردشگری اردستان از محل مسجد جامع تا بوستان شهدای گمنام انجام خواهد شد و صبح‌ها هر روز نمایشگاهی در محل حسینیه کنار مسجد جامع برپا می‌شود و برنامه‌های شهرداری اردستان همگی در بوستان شهدای شهرداری متمرکز شده و چند شبی ضمن برگزاری جشن، جشنواره غذای محلی خیابانی هم انجام خواهد شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =