بهره برداری از ۱۰۰ پروژه عمرانی و خدماتی در اردستان

بهره برداری از ۱۰۰ پروژه عمرانی و خدماتی در اردستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با تلاش های انجام شده در مجموع بیش از ۱۰۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان در شهرستان اردستان به بهره برداری رسید.

مهران زینلیان در مراسم افتتاح استخر شنای اردستان با بیان اینکه با تلاش مسئولان شهرستان اردستان پروژه های خوب و قابل توجهی را در سطح شهرستان اردستان در حوزه های مختلف گردشگری، زیرساختی، عمران شهری و روستایی و آبرسانی و تفریحی تکمیل و آماده بهره برداری شده است افزود: با تلاش های انجام شده در مجموع بیش از ۱۰۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان در شهرستان اردستان به بهره برداری رسید و امیدواریم که مردم بتواند از خدمات بیشتر و بهتری برخودار شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: خدمت رسانی در کل استان اصفهان فراهم بوده و در ایام دهه فجر امسال بالغ بر ۷۶۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۲۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

زینلیان ابراز امیدواری کرد مجموعه شهرستان اردستان با تلاش هایی که انجام می دهند، مردم این منطقه بزرودی شاهد افتتاح پروژه های بیشتر و بزرگتری باشند.

وی تصریح کرد: علاوه بر پروژه هایی که در ایام دهه فجر امسال در سطح استان به بهره برداری رسید در کل استان ۱۵ هزار میلیارد تومان پروژه در دست اجرا است که بخشی از آن از سال های گذشته شروع شده است و امیدواریم در ایام نزدیک این پروژه ها برای خدمت رسانی بهتر مردم تکمیل و افتتاح شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در خصوص گلایه مردم روستای نیسیان برای تجهیز مرکز سلامت این روستا گفت: یکی از درخواست های مردم این منطقه خدمت رسانی بیشتر و پزشک مستقل و تکمیل تجهیزات مورد نیاز در مرکز جامع سلامت روستا بود که رایزنی هایی با مدیران دانشگاه علوم پزشکی استان انجام و مصوب شد طبق ضوابط این دو درخواست مرتفع گردد.

افتتاح مرکز جامع سلامت روستای نیسیان اردستان با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان، افتتاح طرح های آب رسانی و سنگ فرش معابر روستای نیسیان، بازسازی و افتتاح استخر شنای اردستان پس از ۵ سال با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان، افتتاح نمایندگی هلال احمر شهر زواره، افتتاح روشتایی و بلوار روستای تلک آباد زواره و اصلاح شبکه آب این روستا ، افتتاح دهیاری روستای امیران و آسفالت راه های روستایی از مهمترین طرح های بود که در اردستان به بهره برداری رسید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =