فرماندار اردستان: مشارکت پرشور مردم در انتخابات ضروری است

فرماندار اردستان: مشارکت پرشور مردم در انتخابات ضروری است

فرماندار اردستان: مشارکت پرشور مردم در انتخابات ضروری است

فرماندار اردستان گفت: با توجه به اینکه امسال شرایط خاصی در کشور وجود ، مشارکت پر شور و حداکثری مردم در انتخابات ، ضروری و سرنوشت ساز است.

آقای  احمدی طبا در نشست شورای مشورتی و اندیشه ورزان انتخابات در سالن ۱۱ خرداد فرمانداری افزود: همه مکلف هستیم در این راه تلاش کرده زمینه حضور مردم در انتخابات را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه میانگین مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی ۶۵ درصد است تصریح کرد: در دوره گذشته این مشارکت به حدود ۴۲ درصد رسید که کاهش تامل برانگیزی داشته امسال باید تلاش شود این آمار ارتقا یابد.

فرماندار اردستان اضافه کرد: پیرو رهنمودهای اخیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در رابطه با برگزاری انتخابات، مبتنی بر مشارکت،رقابت، سلامت و امنیت که نشان دهنده نگاه ولایی ایشان است، ضروری است مردم حضور پرشور در این انتخابات داشته باشند.

احمدی طبا اضافه کرد: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها این موضوع را گوشزد و مسائل کشور را به خوبی وبا صراحت تبیین کردند،وظیفه ما مسوولان این است که زمینه رضایت، شادابی و نشاط مردم را فراهم کرده، تا انتخابات با حضور حداکثری برگزار شود.

فرماندار اردستان اظهار کرد: از نخبگان و اندیشه ورزان می خواهیم با ارائه راهکار های مناسب به کمک دست اندرکاران برگزاری انتخابات آمده مشکلات و نیاز های مردم را به مسوولان منتقل کنند تا در جهت رفع آنها گام برداشته شود.

احمدی طبا افزود: به شهرداران توصیه کردیم طرح های فرهنگی ، عمرانی و چیزهایی که مورد درخواست مردم است را اجرا کنند تا امید و شادابی در جامعه افزایش یابد و شهروندان با علاقه بیشتری پای صندوق رای حاضر شوند.

وی در پایان به نقش مهم و اثرگذار رسانه ها اشاره و تاکید کرد: اصحاب رسانه می توانند با آگاهی بخشی و انتشار اخبار دلگرم کننده سطح آگاهی جامعه را ارتقا داده تنور انتخابات را گرم کنند، همچنین هیات های ورزشی که‌با جوانان سروکار دارند ودیگر افراد تاثیر گذار جامعه نیز باید به نقش مهم خود در آگاهی بخشی به نسل جوان و تشویق این قشر به حضور در انتخابات اقدام کنند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهارده =