فرماندار اردستان: همه باید زمینه برگزاری انتخابات پرشور را فراهم کنیم

فرماندار اردستان: همه باید زمینه برگزاری انتخابات پرشور را فراهم کنیم

فرماندار اردستان: همه باید زمینه برگزاری انتخابات پرشور را فراهم کنیم

رماندار اردستان گفت همه باید زمینه برگزاری انتخابات پرشور را فراهم کنیم و در این ارتباط ۴ گزینه سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت لازم است که باید مورد توجه مسوولان و برگزار کنندگان انتخابات باشد.

آقای  احمدی طبا در نشست شورای اداری شهرستان در سالن کانون شهید مفتح افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان اخیر خود با اعلام این چهار گزینه فرمودند، اگر سلامت، امنیت و رقابت در رابطه با برگزاری انتخابات رعایت شود مشارکت حداکثری را در پی خواهد داشت.

وی تاکید کرد: پیرو این رهنمودها ما دست اندرکاران برگزاری انتخابات موظف هستیم زمینه این چنین انتخابات را در شهرستان فراهم کرده آمار مشارکت را افزایش دهیم.

فرماندار اردستان درادامه بیان کرد: با تشکیل کمیته مشورتی و استفاده از نظرهای نخبگان برنامه ریزی خوبی در هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات انجام شده، پیگیر راهکارهای مناسب برای اجرایی کردن خواست رهبر فرزانه انقلاب اسلامی هستیم.

احمدی طبا اظهار کرد:باید توجه داشت که اگر مردم هرکدام ازاین موارد را مخدوش ببینند در آنها بی اعتمادی بوجود آمده، مشارکت پایین خواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: از هم اکنون با مدیران دستگاههای اداری اتمام حجت می کنیم که در حوزه سلامت انتخابات طبق قانون عمل کرده، از تبلیغ و استفاده از امکانات دولتی برای کاندیداها پرهیز کنند

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + نوزده =