فرماندار شهرستان اردستان: عزاداری‌های دانش آموزی اردستان در ایام فاطمیه امسال قابل توجه بود

فرماندار شهرستان اردستان: عزاداری‌های دانش آموزی اردستان در ایام فاطمیه امسال قابل توجه بود

فرماندار شهرستان اردستان: عزاداری‌های دانش آموزی اردستان در ایام فاطمیه امسال قابل توجه بود

فرماندار اردستان گفت: یکی از اتفاق‌های خوبی که ایام فاطمیه سال جاری در مدارس اردستان رخ داد، عزاداری‌های دانش‌آموزی بود که در مدارس برگزار شد و قابل توجه بود.

آقای احمدی‌طبا پیش از ظهر دوشنبه در جلسه عفاف و حجاب، اظهار داشت: یکی از مباحث اصلی در حوزه عفاف و حجاب این است که با وجود گذشت ۴۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، از همان روز با دشمنان در جنگ بوده‌ایم و رهبر انقلاب از چندین سال قبل، مباحث مربوط به تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی را بیان کردند.

وی افزود: یکی از دشمنان، شیطان است که تمام تلاش خود را بر نظام جمهوری اسلامی و شیعیان می‌گذارد تا بتواند آن را تحت تأثیر قرار دهد، بنابر بیانات رهبر انقلاب شیطان اکبر، آمریکا است.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: اکنون حکومت ما اسلامی است اما مطابق با بیانات رهبر انقلاب باید به دولت و ملت اسلامی نیز دست پیدا کنیم، رهبر انقلاب در خصوص حوادث مربوط به حجاب سال گذشته ابتدا سخن نگفتند و سپس بعد از مدتی بیان کردند که برخی از این شل‌حجاب ها نیز دل‌شان در گروی نظام و انقلاب است.

احمدی‌طبا تصریح کرد: اجرای کرسی‌های آزاد اندیشی باید مورد توجه قرار گیرد چرا که رهبر انقلاب خود ابداع کننده این مجالس در دانشگاه تهران بودند، دانشجویان باید مطالبه‌گری صحیح داشته باشند و مسؤولان باید بتوانند با نسل جوان ارتباط خوبی برقرار کنند.

وی بیان کرد: یکی از اتفاق‌های خوبی که ایام فاطمیه سال جاری در مدارس شهرستان اردستان رخ داد، عزاداری‌های دانش‌آموزی بود که در مدارس برگزار شد، ایام فاطمیه را بزرگ نگه داشته و گرامی داریم.

فرماندار اردستان یادآور شد: جلسات توجیهی در ارتباط با امر به معروف و نهی از منکر و تذکر لسانی برگزار شود، تبلیغ نفر به نفر ویژه در مدارس شهرستان توسط آموزش و پرورش اجرا شود همچنین در جنگ نرم فضا با جنگ سخت متفاوت است چرا که در جنگ سخت دشمن قابل مشاهده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =