فرماندار اردستان:ستاد شئونات بخشداری ها راه اندازی شود

فرماندار اردستان:ستاد شئونات بخشداری ها راه اندازی شود

فرماندار اردستان:ستاد شئونات بخشداری ها راه اندازی شود

فرماندار اردستان در جلسه شئونات اسلامی گفت: با توجه به نزدیکی ایام فاطمیه(س) لازم است بخشداری ها هرچه زودتر ستاد شئونات مذهبی را راه اندازی و برنامه این ایام را در روستاها تحت پوشش قرار دهند.

سید محمد هادی احمدی طبا افزود: دانشگاه های شهرستان نیز با تشکیل هیات های مذهبی برنامه ریزی کنند با استفاده از ظرفیت مناسب دانشجویان آیین های ویژه ایام فاطمیه را با سپردن کار بدست دانشجویان به طور شایسته برگزار و سیره و رفتار حضرت زهرا (س) را تبیین کنند.

وی از آموزش و پرورش اردستان و زواره نیز خواست: از هم اکنون برنامه ریزی اردوی یکروزه دانش آموزان به شهر قم و جمکران را در ایام فاطمیه انجام داشته باشند تا دانش آموزان از برنامه های ویژه این ایام شهرقم استفاده و بهره ببرند.

فرماندار اردستان بابیان اینکه شهرداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها بایدفضای شهری و روستایی را برای ایام فاطمیه آماده کنند، گفت: خوشبختانه در یک سال گذشته تحول عظیمی را شهرداری اردستان در تبلیغات شهری برای مناسبت های مذهبی و ملی ایجاد کرده که‌نشان دهنده‌ جایگاه فکری و مدیریت شهری می باشد، از طرفی باید مردم را وارد صحنه کرد و ازظرفیتهای آنها بهره برد

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =