فرماندار اردستان:ضرورت توسعه ظرفیت گردشگری شهرستان اردستان

فرماندار اردستان:ضرورت توسعه ظرفیت گردشگری شهرستان اردستان

فرماندار اردستان:ضرورت توسعه ظرفیت گردشگری شهرستان اردستان

فرماندار اردستان با بیان اینکه ۶ ‌تاسیسات گردشگری در شهرستان اردستان تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود، گفت: گردشگری در شهرستان اردستان نیازمند نگاه و توجه ویژه است.

سید محمد هادی احمدی‌طبا، فرماندار اردستان در کارگروه گردشگری و ستاد خدمات سفر شهرستان، اظهار داشت: حوزه گردشگری در شهرستان اردستان از جمله بخش‌های مهم بوده که نیازمند نگاه و توجه ویژه است همچنین این شهرستان به لحاظ تعداد تاسیسات گردشگری رتبه هفتم را در استان اصفهان دارد و باید تاسیسات گردشگری اردستان افزایش پیدا کند.

وی افزود: کویر بخش مهاباد یک مکان بی‌نظیر و بکر با رمل‌های پی در پی، در حوزه گردشگری بوده همچنین تل‌شیطان زواره نیز از محورهای گردشگری در شهرستان اردستان است و هتل سایبان کویر اردستان بعد از چندین سال، به زودی موافقت اصولی را گرفته و وارد فعالیت خواهد شد.

احمدی‌طبا خاطرنشان کرد: ‌مستند ‌«اردستان سرای من» در راستای معرفی استعدادها و ظرفیت‌های گردشگری شهرستان اردستان تهیه شده که تاکنون نیز چندین قسمت آن پخش شده و بازخورد خوبی در میان مردم و جوانان جهت آشنایی بیشتر با اماکن شهرستان داشته است.

فرماندار اردستان تصریح کرد: برای اولین بار نوروزگاه اردستان در نوروز سال ۱۴۰۱ برگزار شد که روزانه گردشگرانی زیادی از شهرهای مختلف کشور از نوروزگاه بازدید داشتند همچنین شهرستان اردستان برای اولین در ستاد سفر نوروزی استان موفق به کسب رتبه برتر آورد.

وی با بیان اینکه در حوزه گردشگری کار ویژه ضرورت دارد، تاکید کرد: ‌همایش ملی دوقلوها و چندقلوها در شهرستان اردستان با حضور بیش از یک‌هزار نفر دوقلوها در شهرستان برگزار شد که در راستای گردشگری، اقتصاد و پویایی شهر تاثیرگذار بود.

احمدی‌طبا یادآور شد: در حوزه گردشگری اتفاقات خوبی را شاهد هستیم و حدود ۶ ‌تاسیسات گردشگری در شهرستان اردستان تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد و بخشداران نیز در روستاها، خانه‌های تاریخی را شناسایی کنند تا در این راستا بوم‌گردی‌هایی ایجاد شود.

فرماندار اردستان اضافه کرد: دو گروه تئاتر از شهرستان اردستان در استان مقام‌های اول و دوم در بخش‌های مختلف تئاتر در صحنه و غیره را کسب کردند و این نشان دهنده وجود استعداد هنری در شهرستان است

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار اردستان از طرح های عمرانی روستای سیل زده نهوج

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

آگهی اسامی نهایی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان اردستان

۲ اسفند ۱۴۰۲

۹ روز تا حماسه‌ای دیگر

۲ اسفند ۱۴۰۲

امنیت و افزایش مشارکت در انتخابات، اولویت عوامل اجرایی است

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 8 =