فرماندار شهرستان اردستان:تعامل آموزش و پرورش اردستان بین ادارات ضعیف است

فرماندار شهرستان اردستان:تعامل آموزش و پرورش اردستان بین ادارات ضعیف است

فرماندار شهرستان اردستان:تعامل آموزش و پرورش اردستان بین ادارات ضعیف است

فرماندار اردستان با بیان اینکه تعامل آموزش و پرورش بین ادارات اردستان ضعیف است، گفت: یک جلسه‌ای با عنوان نشست شورای دانش آموزی با اولویت اول و دوم متوسطه در شهرستان برگزار کند.

سیدمحمدهادی احمدی‌طباء در جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به اینکه یک مدیر باید سعه صدر داشته باشد باید صحبت دانش‌آموزان را بشنوید و انتقاد پذیر باشد چرا که می‌تواند اثرات مثبت داشته باشد حتی اگر جواب هم ندهید صبور باشید.

وی افزود: با توجه به برگزاری انتخابات شورای دانش‌آموزی در مدارس و مشخص شدن افراد عمده مدیریت کار مدرسه را برعهده دانش‌آموزان بگذارید و یک جلسه‌ای با عنوان نشست شورای دانش آموزی با اولویت اول و دوم متوسطه در شهرستان اردستان برگزار کنید.

فرماندار شهرستان اردستان با بیان اینکه شورای دانش‌آموزی را دریابید زیرا این‌ها مورد وثوق دانش‌آموزان هستند گفت: تعامل‌ آموزش و پرورش ضعیف بوده و آموزش و پرورش باید بین اداره ورزش و جوانان و ارشاد تعامل‌ها را افزایش دهند تا اداره ورزش و جوانان بتواند استعدادهای ورزشی را در دانش‌آموزان کشف کند.

وی ابراز داشت: در سال یک‌هزار و ۴۰۰ تعداد پنج قهرمان در رشته‌های ورزشی دانش آموزان در اردستان کشف شدند اما در سال گذشته به ۱۵۸ نفر افزایش یافته است و در شش ماهه امسال نیز ۵۷ قهرمان در رشته‌های مختلف در شهرستان، استان و کشور کشف شده‌اند که اکثراً هم دانش‌آموز هستند و در حوزه دانشجویی کمتر بودند.

احمدی طباء گفت: اداره ارشاد هم می‌تواند استعدادهای قرآنی و همچنین استعدادهای هنری را در بین دانش‌آموزان کشف کند و حداقل شناسایی شود؛ دانش‌آموز برای ما مهم هستند و باید برای آن‌ها وقت گذاشت چون قرار است آینده کشور را بسازن

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =