فرماندار اردستان گفت: انتظارداریم مجموعه آموزش و پرورش با حساسیت بیشتری به موضوع عفاف و حجاب نگاه کند.

فرماندار اردستان گفت: انتظارداریم مجموعه آموزش و پرورش با حساسیت بیشتری به موضوع عفاف و حجاب نگاه کند.

فرماندار اردستان گفت: انتظارداریم مجموعه آموزش و پرورش با حساسیت بیشتری به موضوع عفاف و حجاب نگاه کند.

آقای احمدی طبا  در نشست قرارگاه عفاف و حجاب در فرمانداری افزود: آموزش و پرورش باید از حالت سنتی خارج شده، خوراک لازم را برای دانش آموزان فراهم و با اجرای برنامه های متنوع فضای شاداب و تفریحی سالم ایجاد و موضوع عفاف و حجاب را در بین این قشر نهادینه کند.

وی بابیان اینکه اگر مدیری نتواند این موضوع را مدیریت کند در قیامت باید پاسخگو باشد تصریح کرد: معاونت های آموزشی وپرورشی برنامه ریزی تدریس کتاب رسانه را در واحدهای آموزشی برای دانش آموزان داشته باشند، همچنین پخش مستند عفاف و حجاب و موضوع زن را برای دختران دانش آموزدر دستور کارقرار دهند.

فرماندار اردستان دربخش دیگری از سخنان با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر از واجبات فراموش شده است خطاب به مسوولان تاکید کرد: برخی هنجار شکنی ها و تبلیغات نامناسب توسط برخی صنوف در فضای مجازی انجام می شود که‌لازم است نیروی انتظامی و دستگاه های مربوطه این موارد را‌ جدی گرفته باافرادی که رعایت قانون را نمی کنند برخوردشود.

احمدی طباخطاب به اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای ودیگر دستگاه های مسوول اظهار کرد: مجتمع های بین راهی نیز موظف به رعایت موازین شرعی بوده به مسافرینی که رعایت عفاف و حجاب را نکنند تذکرداده، دستگاه ها به افرادی که رعایت عفاف و حجاب را نکنندخدمات ارائه نکنند، همچنین اداره صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف نظارت مستمر بر فروشگاه های لباس و آرایشگاه های زنانه داشته باشند.

وی باتوصیه به دانشگاه ها بویژه دانشگاه پیام نورگفت: اکنون که آغازسال تحصیلی است از هم اکنون برنامه های لازم پیش بینی و کرسی های آزاد اندیشی با حضور مسوولان شهرستان برگزار شود، همچنین آموزش و پرورش زمینه برقراری ارتباط دانش آموزان با مسوولان را فراهم کرده تا این قشر صحبت های خودرا مستقیم مطرح و پاسخ دریافت کنند.

فرماندار اردستان در پایان با تقدیر و تشکر از همکاری موثر اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی در انتشار اخبار و تبلیغات عفاف و حجاب افزود: مواظب انتشاربنرهای تبلیغاتی نامناسب برخی فروشندگان باشید و از انتشار آن ها خودداری شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تسلیت فرماندار اردستان بمناسبت درگذشت مادر شهید علی سلامی زاده

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =