فرماندار اردستان:بحث کتاب و کتابخوانی از دغدغه مسوولان اردستان است

فرماندار اردستان:بحث کتاب و کتابخوانی از دغدغه مسوولان اردستان است

فرماندار اردستان:بحث کتاب و کتابخوانی از دغدغه مسوولان اردستان است

فرماندار اردستان گفت: یکی از دغدغه های مسوولان شهرستان موضوع کتاب و کتابخوانی است که‌باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
فرماندار اردستان عصرروزچهارشنبه در نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن‌گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود:این دو شهید تنها۴۲ روز خدمت کردند اما نامشان ماندگار است و مامدیران باید رهرو راه آنان باشیم و به این موضوع فکر کنیم که چگونه یک نفر بابیش از ۴۰ روز کار،ماندگار می شود آنگاه این خود تلنگری برای همه ما خواهد بود.
وی بابیان اینکه یکی از موضوع هایی که رهبر معظم انقلاب اسلامی روی آن تاکید دارند بحث مطالعه کتاب است که‌نشان از اهمیت موضوع دارد و همین امر موجب شده
رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بعنوان حرفه ای ترین افراد کتابخوان در دنیا به حساب آیند چون ایشان سخنوری کامل هستند که می توانند چند ساعت سخنرانی کنند.
فرماندار اردستان اظهار کرد: یکی از چالش های پیش روی شهرستان کمبود کتابخانه در روستاهای بزرگ است که باید بعنوان یک کار عمرانی بخشداران با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان کار را شروع کنند و با راه اندازی کتابخانه های مشارکتی این مشکل را حل کنند،همچنین اگر در هر مدرسه توسط آموزش و پرورش مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال تخصیص داده شود بهترین کتاخانه رامی توان ایجاد کرد.
احمدی طبااضافه کرد: بخشدار مرکزی در روستای نیسیان، بخشدار زواره در روستای تلک آباد و بخشدار مهاباد در روستای موغار اینکار را عملیاتی و از ظرفیت مردم و خیرین کتاب استفاده کنند.
وی ازسرپرست کتابخانه های عمومی اردستان خواست: آمار مقایسه ای پنج ماهه سال جاری عملکرد و ظرفیت های موجود حوزه تحت مدیریت خود را تافردا به فرمانداری اعلام نموده، روز اربعین در مسیر پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی غرفه کتاب راه اندازی کند.
فرماندار اردستان در پایان از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی نیز خواست: پایان هر شب کلیپ صوتی کتابخوانی را برای استفاده اعضا در کانال ها قرار دهند و مطالعه کتاب را تبلیغ کنند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

برای اولین بار نشست صمیمی فرماندار با پیشکسوتان فرمانداری اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عید سعید فطر بر تمامی شیعیان تبریک و تهنیت باد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 12 =