۴۳۲ واحد صنعتی راکد در اصفهان به چرخه تولید بازگشت

۴۳۲ واحد صنعتی راکد در اصفهان به چرخه تولید بازگشت

۴۳۲واحد صنعتی راکد در اصفهان به چرخه تولید بازگشت

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: در سال ۱۴۰۱ در استان اصفهان حدود ۴۳۲ واحد راکد و غیرفعال وجود داشت که با پیگیری‌های انجام شده این واحدها به چرخه تولید بازگشت و استان اصفهان رتبه اول را در این زمینه کسب کرد.

امیررضا نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در آیین افتتاح طرح‌های هفته دولت در اردستان، اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت بالغ بر ۵۰ پروژه زیرساختی، عمرانی، خدماتی و فرهنگی در اردستان به بهره‌برداری رسید و حدود یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های افتتاح شده، هزینه شد.

‌وی افزود: عملیات اجرایی ۲ پروژه دیگر با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در شهرستان اردستان آغاز شد که امید می‌رود در هفته دولت سال آینده این ۲ پروژه افتتاح شود.

نقش خاطرنشان کرد: امیدواریم با اقدامات خوبی که در شهرستان اردستان آغاز شده شاهد توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر اردستان به عنوان یک شهرستان شاخص در حوزه‌های صنعتی و گردشگری باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان تصریح کرد: در سال ۱۴۰۱ در استان اصفهان حدود ۴۳۲ واحد راکد و غیرفعال وجود داشت که با پیگیری‌های انجام شده این واحدها به چرخه تولید بازگشت و استان اصفهان رتبه اول را در این زمینه کسب کرد.

وی یادآور شد: در ارتقای ظرفیت واحدهای تولیدی با ظرفیت زیر ۵۰ درصد، حدود یک هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی، ظرفیت آن‌ها ارتقا پیدا کرد، همچنین حدود ۸۴۰ طرح سرمایه‌گذاری تولیدی و کشاورزی با سرمایه‌گذاری بالغ بر ‌۶ هزار میلیارد تومان از سال گذشته تاکنون به بهره‌برداری رسیده است.

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان پروژه مهار سیلاب حوزه آبخیز بغم با اعتباری حدود ۴ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان و اشتغالزایی ۲۰ نفر در محل اردستان روستای جنبه و ومکان افتتاح شد و اجرای آسفالت اسلاری سیل محور زواره-ریگستان به طول ۱۸ کیلومتر با اعتبار ۵۴.۰۰۰ میلیون ریال، محور باند جدید زواره-اردستان به طول ۸ کیلومتر با اعتبار ۱۶۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید

برچسب ها :
مطالب مشابه

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

برای اولین بار نشست صمیمی فرماندار با پیشکسوتان فرمانداری اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عید سعید فطر بر تمامی شیعیان تبریک و تهنیت باد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =