فرماندار اردستان:قرارداد واگذاری زمین به خانواده های طرح جوانی جمعیت امضا می شود

فرماندار اردستان:قرارداد واگذاری زمین به خانواده های طرح جوانی جمعیت امضا می شود فرماندار اردستان گفت: از ۵۹ خانواده واجد شرایط طرح جوانی جمعیت از شنبه چهارم شهریور ماه دعوت بعمل می آید تا قرارداد واگذاری زمین مسکونی آنها امضا شود. به گزارش پایگاه خبری اردستان زیبا،،، سید محمد هادی احمدی طبا روز چهارشنبه در […]

فرماندار اردستان:قرارداد واگذاری زمین به خانواده های طرح جوانی جمعیت امضا می شود

فرماندار اردستان گفت: از ۵۹ خانواده واجد شرایط طرح جوانی جمعیت از شنبه چهارم شهریور ماه دعوت بعمل می آید تا قرارداد واگذاری زمین مسکونی آنها امضا شود.
به گزارش پایگاه خبری اردستان زیبا،،، سید محمد هادی احمدی طبا روز چهارشنبه در نشست کار گروه جوانی جمعیت افزود: این خانواده ها به نوبت از طریق اداره راه وشهرسازی دعوت می شوند و قرارداد واگذاری زمین آنها تنظیم و تحویل آنها خواهد شد.
وی بابیان اینکه هر خانواده باید مبلغ ۶۰ میلیون تومان بعنوان آماده سازی زمین پرداخت‌کنند تصریح کرد: این افراد می توانند بصورت نقدی و یا اقساطی با چک بانکی این وجه را پرداخت نمایند و زمانی که تسویه حساب کردند زمین رسما بنام آنها خواهد شد.
فرماندار اردستان اضافه کرد: متقاضیان می توانند با برگ قرار داد کارهای اجرایی را انجام داده مشکلی برای صدور پروانه ساخت و اخذ انشعاب ندارند، همچنین بر اساس اعلام اداره آب و فاضلاب برای خانواده های ۳ فرزند ۵۰درصد و خانواده های ۴فرزند به بالا تا ۷۰ درصد تخفیف حق انشعاب پیش بینی شده ولی هنوز به اردستان ابلاغ نشده است.
احمدی طبابا بیان اینکه ازدواج و فرزند آوری نیاز به تبلیغ و تبیین دارد، گفت: دستگاه های اداری و رسانه ها باید به وظیفه قانونی خود در این زمینه عمل کنند و با جدیت و به طور مستمر اطلاع رسانی انجام شود به همین منظورخبرنگار صدا و سیما با خانواده های پرجمعیت دهه شصت در زمینه فواید فرزندآوری مصاحبه کند تا زمینه تشویق به فرزند آوری فراهم شود.
وی به نزدیکی زمان باز گشایی واحد های آموزشی اشاره و اظهار کرد: دست اندرکاران از هم‌اکنون پیش بینی راه اندازی مهد کودک برای مادران شاغل را بکنند و مکان‌مناسبی برای نگهداری فرزندان این افراد آماده نمایند، همچنین خانم های طرح جوانی جمعیت از حضور در شیفت های شبانه معاف شوند.
فرماندار اردستان در پایان بابیان اینکه در این مدت رسانه ها در زمینه طرح جوانی جمعیت خوب کار کرده اند گفت: از تلاش رسانه های انقلابی شهرستان که‌ در طرح جوانی جمعیت با قرارگاه جوانی جمعیت همکاری موثر و مستمر دارند، تشکر می کنیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار اردستان از طرح های عمرانی روستای سیل زده نهوج

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

خبر خوب برای روستای #باقرآباد کیانی بخشدار مرکزی عنوان کرد باپیگیری #فرماندارمحترم و مساعدت مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان پروژه احداث چمن مصنوعی روستای باقرآباد در اعیاد شعبانیه، توسط دهیاری روستا و با مشارکت بنیاد مسکن شهرستان آغاز شد. همچنین پروژه احداث سیل بند روستا جهت ایمن سازی روستا جانمایی گردید که این پروژه نیز […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

دیدار فرماندار اردستان با خانواده دارای ۵ فرزند در روستای امیران

۲۳ بهمن ۱۴۰۲

۲۱ روز تا حماسه‌ای دیگر

۲۱ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هجده =