بخشدار مرکزی اردستان:۵ دهیاری روستای بخش مرکزی اردستان مصوب شد

بخشدار مرکزی اردستان:۵ دهیاری روستای بخش مرکزی اردستان مصوب شد

بخشدار مرکزی اردستان:۵ دهیاری روستای بخش مرکزی اردستان مصوب شد

بخشدار مرکزی اردستان گفت: خبر خوشی که می‌توانیم به اهالی روستاهای بخش مرکزی بدهیم اینکه تاسیس شدن پنج دهیاری مصوب شده است.

آقای کیانی  اظهار داشت: پروژه‌هایی که در بخش مرکزی در یکسال گذشته تا کنون به همت مسئولان شهرستان اردستان و دهیاران عزیز و بعضا خیران انجام شده ۲۳ پروژه است که بالغ بر۵۷ میلیارد ریال بوده و در آستانه بهره برداری قرار دارد.
وی افزود: می‌توانیم یک پروژه سالن ورزشی چندمنظوره خیرساز در روستای ظفرقند که در حال انجام است را اضافه کنیم به این طرح‌ها که بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه دارد و پیشرفت فیزیکی خیلی خوبی هم داشته است و برنامه زمانی افتتاح آن پروژه نیمه شعبان امسال خواهد بود.
بخشدار مرکزی اردستان گفت: خبر خوشی که می‌توانیم به اهالی روستاهای بخش مرکزی بدهیم اینکه تاسیس شدن پنج دهیاری است که مصوب شده و روستاهای فران، مار، مبارکه، ونین و زائین از این پس صاحب دهیاری بوده و در رابطه تلخ‌ترین اتفاقی که هم می شود به آن اشاره کرد سیل نهوج بود که سه نفر از هموطنانمان فوت کردند.
وی با بیان اینکه بخش مرکزی در حال حاضر ۲۲ دهیاری مصوب و ۳۵ شورا دارد افزود: روستاهای اردستان در موضوع گردشگری از پتانسیل بالایی برخوردار هستند  که در همین رابطه کاروانسراهای روستای ظفرقند و بغم که مقرر شد طرح گردشگری توسط بخش خصوص در آن انجام شود و به جهت اینکه بخش خصوصی درخواست کرده که این مکان‌ها بیش از ۲۵ سال آن را در اختیار داشته باشد توسط اوقاف موافقت نمی شود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را طی پیامی به مردم شهرستان تبریک گفت

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اردستان طی پیامی درگذشت مرحوم غلامرضا محمدی را تسلیت گفت

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =