فرماندار اردستان در پیامی فرارسیدن روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی را تبریک گفت:

فرماندار اردستان در پیامی فرارسیدن روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی را تبریک گفت:

فرماندار اردستان در پیامی فرارسیدن روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی را  تبریک گفت:

⚜️بسم الله الرحمن الرحیم⚜️

دنیای رو به جهانی شدن با در هم تنیدگی نقش ها برای تعدیل و ترمیم کاستی ها و تقویت توانمندی ها، از لازمه های توسعه پایدار جوامع می باشد. و تحقق این امر یعنی توسعه متوازن و پایدار، نیازمند همدلی عمومی برای ارتقای سطح مشارکت پذیری در نقش های اجتماعی می باشد. رشد شاخص های عمومی اعم از اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و … با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در بین عموم در تقویت نقش پذیری مردم محقق می شود و این امر مهم با تلاش و پویش سمن ها میسر می گردد.

در واقع سازمان‌های مردم نهاد حلقه اتصال دولت و مردم هستند که می توان با کمک آنها کارهای بزرگی را در حل معضلات جامعه انجام داد. تجربه جوامع پیشرفته نشان داده که سازمان‌های مردم‌نهاد می‎توانند با ورود به مباحث گوناگون اقدام اثرگذاری در تحقق رویکرد اجتماعی کردن بسیاری از اهداف دولت داشته باشند. زیرا تحقق پیشرفت و توسعه همه جانبه کشورها مستلزم بهره گیری از استعداد، توان و حضور فعالانه و مطالبه گری تمام مردم و مشارکت پذیری آنها در ارتقاء و تکامل بیشتر جامعه است.

اینجانب ضمن تبریک روز ۲۲ مرداد ماه روز تشکل‌ها و مشارکت های اجتماعی به مسئولین و اعضای سازمان های مردم نهاد شهرستان، امیدوارم از طریق تعامل سازنده میان دولت و تشکل‌های مردمی بتوانیم سبب ساز پیوند نقش آفرینی سمن‌ها و مشارکت پذیری مردم در پیشبرد هر چه بهتر امور شهرستان باشیم.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تسلیت فرماندار اردستان بمناسبت درگذشت مادر شهید علی سلامی زاده

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 6 =