فرماندار اردستان: تجمع بزرگ عفاف و حجاب در اردستان باز خوردی خوبی در رسانه ها داشت

فرماندار اردستان: تجمع بزرگ عفاف و حجاب در اردستان باز خوردی خوبی در رسانه ها داشت

فرماندار اردستان: تجمع بزرگ عفاف و حجاب در اردستان باز خوردی خوبی در رسانه ها داشت

فرماندار اردستان گفت: برگزاری تجمع بزرگ خانوادگی عفاف و حجاب و سالروز شهدای مسجد گوهر شادبازخورد خوبی در رسانه ها و جامعه داشت و اینگونه برنامه ها که با محوریت دینی اجرا می شود بسیار اثر گذار خواهد بود
در سال جاری ۹۰درصد مصوبه های قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان اجرایی شده است.
به گزارش پایگاه خبری اردستان زیبا،،، سید محمد هادی احمدی طبا روز یکشنبه درنهمین نشست کار گروه قرارگاه عفاف و حجاب در فرمانداری افزود:در سال جاری ۹۰درصد مصوبه های قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان اجرایی شده است.
وی تصریح کرد: برنامه های دهه نخست محرم و برنامه های فرهنگی که شب ها در پارک شهدای گمنام شهرداری اردستان اجرا شد در جذب جوانان و نوجوانان بسیار موثر بوده باز خورد آن در جامعه مشهود است.
فرماندار اردستان بابیان اینکه امامان جمعه فرماندهان قرارگاه فرهنگی شهرها هستند خاطر نشان کرد: مدیران دستگاه های فرهنگی باید برنامه های فرهنگی را باائمه جمعه و دیگر مسوولان هماهنگ کرده از ظرفیت آنها بخوبی استفاده کنند تا باز خورد بیشتری داشته باشد.
احمدی طبا با اشاره به برخی تبلیغات نامناسب درکانال ها اظهار کرد: خوشبختانه اصحاب رسانه شهرستان بسیار خوب و متدین هستند ولی لازم است مدیران کانال ها در درج آگهی های تبلیغاتی بیشتر دقت کرده از درج آگهی هایی که در آن رعایت عفاف و حجاب نشده خودداری کنند.
وی خطاب به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نظارت برکار کانال ها و فضای مجازی را بیشتر کند تا در این فضا بی عفتی ترویج نشود.
فرماندار اردستان از دانشگاه ها خواست: برای آغاز سال تحصیلی جدید در خصوص عفاف و حجاب برنامه داشته باشند و آموزش و پرورش نیز در این زمینه کار تخصصی انجام داده کلاس های اوقات فراغت را با موضوع عفاف و حجاب پربار تر کنند

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رجلت پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت حضرت اماحسن (ع) وحضرت امام رضا(ع) برشیعیان تسلیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 6 =