فرماندار اردستان: تجمع بزرگ عفاف و حجاب در اردستان باز خوردی خوبی در رسانه ها داشت

فرماندار اردستان: تجمع بزرگ عفاف و حجاب در اردستان باز خوردی خوبی در رسانه ها داشت

فرماندار اردستان: تجمع بزرگ عفاف و حجاب در اردستان باز خوردی خوبی در رسانه ها داشت

فرماندار اردستان گفت: برگزاری تجمع بزرگ خانوادگی عفاف و حجاب و سالروز شهدای مسجد گوهر شادبازخورد خوبی در رسانه ها و جامعه داشت و اینگونه برنامه ها که با محوریت دینی اجرا می شود بسیار اثر گذار خواهد بود
در سال جاری ۹۰درصد مصوبه های قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان اجرایی شده است.
به گزارش پایگاه خبری اردستان زیبا،،، سید محمد هادی احمدی طبا روز یکشنبه درنهمین نشست کار گروه قرارگاه عفاف و حجاب در فرمانداری افزود:در سال جاری ۹۰درصد مصوبه های قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان اجرایی شده است.
وی تصریح کرد: برنامه های دهه نخست محرم و برنامه های فرهنگی که شب ها در پارک شهدای گمنام شهرداری اردستان اجرا شد در جذب جوانان و نوجوانان بسیار موثر بوده باز خورد آن در جامعه مشهود است.
فرماندار اردستان بابیان اینکه امامان جمعه فرماندهان قرارگاه فرهنگی شهرها هستند خاطر نشان کرد: مدیران دستگاه های فرهنگی باید برنامه های فرهنگی را باائمه جمعه و دیگر مسوولان هماهنگ کرده از ظرفیت آنها بخوبی استفاده کنند تا باز خورد بیشتری داشته باشد.
احمدی طبا با اشاره به برخی تبلیغات نامناسب درکانال ها اظهار کرد: خوشبختانه اصحاب رسانه شهرستان بسیار خوب و متدین هستند ولی لازم است مدیران کانال ها در درج آگهی های تبلیغاتی بیشتر دقت کرده از درج آگهی هایی که در آن رعایت عفاف و حجاب نشده خودداری کنند.
وی خطاب به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نظارت برکار کانال ها و فضای مجازی را بیشتر کند تا در این فضا بی عفتی ترویج نشود.
فرماندار اردستان از دانشگاه ها خواست: برای آغاز سال تحصیلی جدید در خصوص عفاف و حجاب برنامه داشته باشند و آموزش و پرورش نیز در این زمینه کار تخصصی انجام داده کلاس های اوقات فراغت را با موضوع عفاف و حجاب پربار تر کنند

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =