فرماندار شهرستان اردستان:خبرنگاران خط شکنان جبهه جهاد تبیین هستند

فرماندار شهرستان اردستان:خبرنگاران خط شکنان جبهه جهاد تبیین هستند

فرماندار شهرستان اردستان:خبرنگاران خط شکنان جبهه جهاد تبیین هستند

آقای احمدی طباء، اظهار داشت: با توجه به آستانه روز خبرنگار این روز را به اصحاب رسانه تبریک می‌گوییم، خبرنگاران  بدانند خط‌شکنان جبهه جهاد تبیین هستند و اگر روزی در جنگ بودیم و کسانی که مرد میدان بودند خط شکن بودند، خبرنگار هم امروز در جبهه‌ای که است، جنگ رسانه است.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: دشمنان از یک موضوع کوچک فضایی را می‌سازند که کشور را چند ماه درگیر آن می‌کنند و در همین راستا رسانه‌های انقلابی و مومن هستند که باید مقابله کنند و مصداق همین خط‌شکنان جهاد تبیین هستند.

وی افزود: رسانه‌های شهرستان اردستان در دهه اول محرم انعکاس خیلی خوبی داشتند و اتفاق‌های خوبی را رقم زدند و در شب هفتم امام حسین(ع) که رونمایی از نخل جدید بود رویش‌ها را به وضوح دیدیم که مردم با حضور خود نشان دادند که امام حسین(ع) تمام شدنی نیست و اصحاب رسانه توانستند انعکاس خوبی از آن داشته باشد.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: امسال سال سختی در حوزه سیاست است و انتخاباتی را در پیش رو داریم و حضور مردم برای ما بسیار موثر است و رهبر انقلاب اسلامی در این خصوص چهار فرمان ویژه و مهمی را صادر کردند که سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت انتخابات از جمله این فرمان‌ها بود.

وی ابراز داشت: رسانه‌ها می‌توانند در این چهار حوزه وارد شوند و برای ما هم امر ولی مهم است و جایگاه فرماندار حکومت اسلامی هم باید این گونه باشد و گوشمان به فرمان رهبری است.

احمدی طباء گفت: پیش‌ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۱۶ مرداد به مدت هفت روز انجام می‌شود و این سامانه خیلی کار را راحت کرده تا در زمان ثبت‌نام مرحله دوم افرادی که مدارکشان تکمیل است می‌توانند حضور پیدا کنند و مرحله‌های بعدی مرحله تایید صلاحیت‌ها خواهد بود.

وی گفت: هر چقدر در مرحله پیش‌ثبت‌نام حضور پررنگ باشد رقابت‌ها هم پرشور خواهد بود و برای حضور حداکثری هم باید تلاش ویژه‌ای را داشته باشیم، هر چند اردستان در سنوات گذشته بالای ۱۰۰ درصد هم مشارکت در انتخابات را به ثبت رسانده است

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را طی پیامی به مردم شهرستان تبریک گفت

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اردستان طی پیامی درگذشت مرحوم غلامرضا محمدی را تسلیت گفت

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =