فرماندار شهرستان اردستان:خبرنگاران خط شکنان جبهه جهاد تبیین هستند

فرماندار شهرستان اردستان:خبرنگاران خط شکنان جبهه جهاد تبیین هستند

فرماندار شهرستان اردستان:خبرنگاران خط شکنان جبهه جهاد تبیین هستند

آقای احمدی طباء، اظهار داشت: با توجه به آستانه روز خبرنگار این روز را به اصحاب رسانه تبریک می‌گوییم، خبرنگاران  بدانند خط‌شکنان جبهه جهاد تبیین هستند و اگر روزی در جنگ بودیم و کسانی که مرد میدان بودند خط شکن بودند، خبرنگار هم امروز در جبهه‌ای که است، جنگ رسانه است.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: دشمنان از یک موضوع کوچک فضایی را می‌سازند که کشور را چند ماه درگیر آن می‌کنند و در همین راستا رسانه‌های انقلابی و مومن هستند که باید مقابله کنند و مصداق همین خط‌شکنان جهاد تبیین هستند.

وی افزود: رسانه‌های شهرستان اردستان در دهه اول محرم انعکاس خیلی خوبی داشتند و اتفاق‌های خوبی را رقم زدند و در شب هفتم امام حسین(ع) که رونمایی از نخل جدید بود رویش‌ها را به وضوح دیدیم که مردم با حضور خود نشان دادند که امام حسین(ع) تمام شدنی نیست و اصحاب رسانه توانستند انعکاس خوبی از آن داشته باشد.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: امسال سال سختی در حوزه سیاست است و انتخاباتی را در پیش رو داریم و حضور مردم برای ما بسیار موثر است و رهبر انقلاب اسلامی در این خصوص چهار فرمان ویژه و مهمی را صادر کردند که سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت انتخابات از جمله این فرمان‌ها بود.

وی ابراز داشت: رسانه‌ها می‌توانند در این چهار حوزه وارد شوند و برای ما هم امر ولی مهم است و جایگاه فرماندار حکومت اسلامی هم باید این گونه باشد و گوشمان به فرمان رهبری است.

احمدی طباء گفت: پیش‌ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۱۶ مرداد به مدت هفت روز انجام می‌شود و این سامانه خیلی کار را راحت کرده تا در زمان ثبت‌نام مرحله دوم افرادی که مدارکشان تکمیل است می‌توانند حضور پیدا کنند و مرحله‌های بعدی مرحله تایید صلاحیت‌ها خواهد بود.

وی گفت: هر چقدر در مرحله پیش‌ثبت‌نام حضور پررنگ باشد رقابت‌ها هم پرشور خواهد بود و برای حضور حداکثری هم باید تلاش ویژه‌ای را داشته باشیم، هر چند اردستان در سنوات گذشته بالای ۱۰۰ درصد هم مشارکت در انتخابات را به ثبت رسانده است

برچسب ها :
مطالب مشابه

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

برای اولین بار نشست صمیمی فرماندار با پیشکسوتان فرمانداری اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عید سعید فطر بر تمامی شیعیان تبریک و تهنیت باد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =