فرماندار اردستان:اقتدار امروز ایران از برکت خون پاک شهدا است

فرماندار اردستان:اقتدار امروز ایران از برکت خون پاک شهدا است

فرماندار اردستان:اقتدار امروز ایران از برکت خون پاک شهدا است

فرماندار اردستان گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی و شکست برنامه‌های مستمر دشمن به ویژه اغتشاشات اخیر از برکت خون پاک شهدا است.

آقای احمدی‌طبا، فرماندار اردستان در دیدار با فرزندان شهدا، اظهار داشت: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و بزرگداشت یاد و نام ۶۱ شهید شهرستان اردستان در عملیات بیت المقدس را گرامی‌می‌داریم، ما خود را مدیون شهدا می‌دانیم و به یقین مردم و جامعه نیز قدردان شهدا هستند.

وی افزود: مباحث مربوط به فرهنگ و اجرای برنامه‌های فرهنگی از اولویت فرمانداری اردستان است و همانگونه که رهبر معظم انقلاب سال‌های متمادی است که دغدغه مسائل فرهنگی را دارند، مردم و جامعه نیز باید در خصوص مسائل فرهنگی جدیت و حساسیت بیشتری داشته باشند.

احمدی‌طبا ضمن بیان گزیده‌ای از خاطرات شهدا، خاطرنشان کرد: اقتدار امروز ایران اسلامی و شکست برنامه‌های مستمر دشمن به ویژه اغتشاشات اخیر از برکت خون پاک شهدا بوده و حضور آحاد مردم در مراسم تشییع شهدا، نشانه پیوست ناگسستنی مردم و شهدا است.

فرماندار اردستان تاکید کرد: انجمن فرزندان شاهد شهرستان اردستان تاسیس خواهد شد و استمرار برگزاری جلسات هم‌اندیشی و فرهنگی با فرزندان شهدا در دستور کار قرار دارد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رجلت پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت حضرت اماحسن (ع) وحضرت امام رضا(ع) برشیعیان تسلیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =