فرماندار اردستان: همایش ملی دوقلوها و چندقلوها در اردستان برگزار می‌شود

فرماندار اردستان: همایش ملی دوقلوها و چندقلوها در اردستان برگزار می‌شود

فرماندار اردستان: همایش ملی دوقلوها و چندقلوها در اردستان برگزار می‌شود

فرماندار اردستان گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده همایش ملی جشن ۲۵۰۰ نفری دوقلو و چند قلوهای کشور اواخر اردیبهشت ماه در اردستان برگزار می‌شود.

آقای احمدی طباء‌،در گارگروه جوانی جمعیت شهرستان در فرمانداری اردستان، اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده همایش ملی جشن ۲۵۰۰ نفری دوقلو و چند قلوهای کشور اواخر اردیبهشت‌ماه سال جاری در اردستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش به منظور افزایش روحیه نشاط و شادابی و تقویت پیوندهای اجتماعی و ارج نهادن به کانون خانواده برگزار خواهد شد و در حاشیه آن میهمانان و شخصیت‌های ملی به همراه چندقلوها از بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری شهرستان بازدید خواهند کرد.

فرماندار اردستان تصریح کرد: یکی از هدف‌های مجموعه مدیریت شهرستان در سال جاری معرفی پتانسیل‌های شهرستان اردستان در سطح ملی خواهد بود که در این مسیر همراهی و برنامه ریزی همه دستگاه‌ها نیاز است.

احمدی طباء با اشاره به دیگر برنامه‌های هفته ملی جمعیت در شهرستان اردستان گفت: برگزاری همایش پیاده‌روی، مسابقات فرهنگی، هنری، تخفیفات ساخت و ساز و تبلیغات گسترده محیط از جمله برنامه‌های این هفته خواهد بود، ولی از دستگاه‌های عضو ستاد جوانی جمعیت انتظار داریم در هفته ملی جمعیت برنامه‌های خود را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که شاهد حضور پررنگ مردم و شهروندان باشیم.

وی با بیان اینکه افزایش جمعیت و جوان‌سازی شهرستان اردستان از مهم‌ترین دغدغه‌هایی است که باید جدی گرفته شود، گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان از تمام ظرفیت‌های خود برای جوانی جمعیت و تشویق خانواده‌ها به فرزندآوری استفاده کنند، زیرا کاهش جمعیت و نرخ سالمندی در این شهرستان به وضعیت بحران رسیده است

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تبریک فرماندار شهرستان اردستان به مناسبت روز ملی جمعیت

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

با حضور فرماندار اردستان دیدار و تقدیر از خانواده با شکوه اردستانی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اردستان:خبر خوش مسکن برای اهالی زواره

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهار =