فرماندار اردستان:شورای فرهنگ عمومی اردستان باید جایگاه اصلی خود را بازیابد

فرماندار اردستان:شورای فرهنگ عمومی اردستان باید جایگاه اصلی خود را بازیابد

فرماندار اردستان:شورای فرهنگ عمومی اردستان باید جایگاه اصلی خود را بازیابد

فرماندار شهرستان اردستان گفت: درباره شورای فرهنگ عمومی در شهرستان باید تجدید نظر کنیم و آن را به همان جایگاه اصلی خود برگردانیم.

آقای  احمدی‌طبا در جلسه شورای فرهنگ عمومی، اظهار داشت: اسفند، ماهی است که در آن شهادت شهدای بزرگواری همچون شهید باکری، شهید همت و شهید خرازی وجود دارد و این شهیدان باید سرلوحه فرهنگ ما باشند.

وی افزود: شورای فرهنگ هنری یک جایگاه راهبری در شهرستان دارد و در آن باید در حد کلان شهرستان تصمیم گرفته شود و اکنون در زیرمجموعه‌های شورای فرهنگ عمومی قرارگاه عفاف و حجاب، کمیسیون فرهنگی و غیره را داریم.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: در جایگاه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان باید تجدید نظر کنیم و جایگاه این شورا را به همان جایگاه اصلی خود برگردانیم.

احمدی‌طبا تصریح کرد: یکی از چالش‌هایی که در شهرستان و حتی کشور وجود دارد این است که نتوانستیم به خوبی جوانان دهه‌های ۸۰ به بعد را نسبت به ایران متعصب بار آوریم و این که رهبر انقلاب بر روی جهاد تبیین بحث می‌کنند همین موضوع است.

وی بیان کرد: این موضوع تشکیل قرارگاه‌های فرهنگی در شهرستان‌ها مدنظر رهبر انقلاب است که باید به ریاست امام جمعه تشکیل شود و تشکیل این قرارگاه یک موضوع و اتفاق خوبی است.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: مستند اردستان سرای من از جمله کارهای فرهنگی در شهرستان اردستان است که تاکنون از سه قسمت آن رونمایی شده است، همچنین یادواره شهدا نیز در سال آینده برگزار خواهد شد که لزوم همکاری دستگاه‌های شهرستان وجود دارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار اردستان از طرح های عمرانی روستای سیل زده نهوج

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

آگهی اسامی نهایی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان اردستان

۲ اسفند ۱۴۰۲

۹ روز تا حماسه‌ای دیگر

۲ اسفند ۱۴۰۲

امنیت و افزایش مشارکت در انتخابات، اولویت عوامل اجرایی است

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =