فرماندار اردستان: کوتاهی از دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز پذیرفته نیست

فرماندار اردستان: کوتاهی از دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز پذیرفته نیست

فرماندار اردستان: کوتاهی از دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز پذیرفته نیست

فرماندار اردستان گفت: ستاد خدمات سفر شهرستان روز ۲۵ اسفندماه فعالیت خود را آغاز می‌کند و هیچ‌گونه قصور و کوتاهی از دستگاه‌های اجرایی پذیرفته نمی‌شود.

آقای  احمدی طباء در ستاد خدمات شهرستان در فرمانداری اردستان، اظهار کرد: عملکرد شهرداری و شورای شهر اردستان برای استقبال از نوروز ۱۴۰۲ متقاوت‌تر از سال‌های قبل بود که امیدواریم با ورود تیم جدید، در سال آینده اقدامات و عملکرد مدیریت شهری در جهت شان و جایگاه مردم اردستان باشد.

وی با بیان اینکه اولویت مدیریت شهرستان در نوروز امسال توجه ویژه به موضوع گردشگری خواهد بود، افزود: البته زیرساخت‌های شهرستان برای معرفی و میزبانی از میهمانان و گردشگران کم است که باید دستگاه‌های دولتی در کنار بخش خصوصی نسبت به افزایش پتانسیل و زیرساخت‌های شهرستان تلاش کنند.

فرماندار اردستان گفت: امسال حدود ۱۸ مدرسه در شهر اردستان، ۴ هتل و ۱۲ خانه بوم گردی برای میزبانی میهمانان نورزی پیش بینی شدند که مجموعا این اماکن ۲۰۰ نفر را می‌توانند اسکان دهند که با توجه به پتانسیل‌های شهرستان این مقدار کم است.

احمدی طباء تصریح کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته برنامه‌های شاخص نوروز ۱۴۰۲ شهرستان در نوروزگاه اردستان هماهنگ می‌شود. راه اندازی ۲۰ غرفه صنایع دستی و معرفی غذاهای محلی و محصولات خانگی و دستاوردهای شهرستان از دیگر برنامه‌های نوروزگاه خواهد بود.

وی بر لزوم تبلیغات محیطی و معرفی اماکن گردشگری شهرستان تاکید کرد و گفت: تا قبل از نوروز حدود ۱۲ بیلبورد تبلیغاتی در محور ترانزیت شهرستان برای راهنمایی مسافران نوروزی و گردشگران و همچنین معرفی پتانسیل‌های شهرستان نصب می‌شود.

فرماندار اردستان گفت: با پیش بینی‌های انجام شده روز پنجشنبه ۲۵ اسفندماه ستاد خدمات سفر شهرستان در نوروزگاه اردستان فعالیت خود را آغاز می‌کند و دستگاه‌های اجرایی باید در فرصت باقی مانده اقدامات ستاد خدمات سفر خود را تکمیل کنند و هیچگونه قصور و کوتاهی پذیرفته نمی‌شود.

احمدی طباء با تاکید بر اینکه همه مسئولان باید تلاش کنند، اردستان در حوزه گردشگری متحول شود، گفت: شهرداری‌های شهرهای اردستان، زواره و مهاباد با همکاری اداره میراث فرهنگی پیگیر نقشه گردشگری شهرهای خود باشند.

وی اظهار کرد: مستند تبلیغاتی اردستان سرای من است توسط جوانان هنرمند شهرستان ساخته شده که این مجموعه کوتاه نقش مهمی در معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های مختلف شهرستان دارد که‌ نشان می‌دهد اگر جوان‌ اردستان به خودش بیاید می‌تواند شهرستان را متحول کند.

فرماندار اردستان با گلایه از وضعیت بهداشتی رستوران‌های شهرستان گفت: شبکه بهداشت و درمان در ایام نوروز به صورت روزانه بازرسی و بازدیدهای خود را فعال کند و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به ساماندهی تابلوهای تبلغاتی فروشگاه‌ها در محور ترانزیت اقدام کند.

احمدی طباء با بیان اینکه از رسانه‌های شهرستان می‌خواهیم در ایام نوروز اماکن و جاذبه‌های گردشگری شهرستان را به‌صورت مطلوب برای خود مردم منطقه معرفی کنند، گفت: هنوز بسیاری از بناهای تاریخی شهرستان برای مردم اردستان ناشناخته است که باید نسبت به معرفی آنها اقدام شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

برای اولین بار نشست صمیمی فرماندار با پیشکسوتان فرمانداری اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عید سعید فطر بر تمامی شیعیان تبریک و تهنیت باد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 3 =