پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز جوان

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام به نام «روز جوان» نشان دهنده اهمیت و جایگاه جوانان عزیز و پرنشاطی دارد که می توانند با خلاقیت، تفکر و نوآوری زمینه توسعه را فراهم آورند.

امروز در سطح شهرستان اردستان باید بیش از گذشته، زمینه های مشارکت جوانان و حضور آنان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، ورزشی و اجتماعی فراهم گردد و با توجه به ظرفیت های بسیار مطلوب که در منطقه وجود دارد مسئولان شهرستان تلاش خواهند کرد تا زمینه های مناسب اشتغال، ازدواج و تهیه مسکنِ جوان عزیز اردستانی به عنوان حداقل انتظارات آنها را فراهم کنند.

در این دوره مدیریت شهرستان مانعی برای فعالیت جوان هایی که اردستان را دوست دارند، وجود ندارد و مجموعه شهرستان از ایده‌های نو و خلاقانه جوانان در تمام حوزه‌های مهم برای تحقق شعار “اردستان جوان در مسیر پیشرفت و توسعه” استقبال می‌کند.

ضمن پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی جوانان بویژه جوانان عزیز شهرستان اردستان تبریک و تهنیت می گویم و موفقیت، سربلندی و بهروزی شما را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسألت دارم.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار اردستان به مناسبت روز شهردار

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان:شورای فرهنگ عمومی اردستان باید جایگاه اصلی خود را بازیابد

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان: کوتاهی از دستگاه‌های اجرایی در ایام نوروز پذیرفته نیست

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اردستان: نگاه مسئولان به حوزه مدیریتی شبانه‌روزی باشد

۱۰ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 5 =