فرماندار اردستان :گشت‌های مشترک شبانه اصناف در اردستان راه‌اندازی شود

فرماندار اردستان :گشت‌های مشترک شبانه اصناف در اردستان راه‌اندازی شود

فرماندار اردستان :گشت‌های مشترک شبانه اصناف در اردستان راه‌اندازی شود

فرماندار اردستان: گشت‌های مشترک خیلی مهم است تا در سطح شهرستان اردستان انجام شود و تاثیرات خود را خواهد گذاشت و حتی باید گشت شبانه در دستور کار قرار گیرد.

آقای احمدی طبا در جلسه تنظیم بازار، اظهار داشت: موضوع کالاها و افزایش قیمت‌ها در جامعه معیشت بعضی از مردم را دچار مشکل کرده که باید برای رفع آن نظارت‌ها را افزایش دهیم و با توجه به ماه رمضان و در پیش بودن نوروز در اسفندماه به صورت هفتگی یک جلسه اقدام مشترک خواهیم داشت و یک روز در هفته ستاد سفر را برگزار می‌کنیم چرا که این دو جلسه در آخر سال برای ما بسیار مهم خواهد بود.

وی افزود: مردم باید نتیجه این جلسات را در شهر لمس کنند بنابر این یک اقدام جهادی و انقلابی و شبانه‌روزی را باید مسئولان مربوطه داشته باشند و اقدامات آن را به صورت کتبی به فرمانداری ارائه کنند و چهار روز مهلت داده می‌شود تا اتاق اصناف اتحادیه‌ها را برای حراج‌های گسترده در شهر آماده کند و مردم هم توسط رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شوند و نظارت‌ها باید مستمر انجام شود.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: بررسی اصناف حاشیه جاده کمربندی شهرستان که دارای مجوز نیست انجام شود و به صورت ویژه پیگیری کنند و اقدامات آن منعکس شود تا اقدامات بعدی برای آن‌ها انجام گیرد و گشت‌های مشترک خیلی مهم است تا در سطح شهرستان اردستان انجام شود و تاثیرات خود را خواهد گذاشت و حتی باید گشت شبانه در دستور کار قرار گیرد.

وی ابراز داشت: بسیج اصناف موضوع فقه بازار را پیگیری کرده و هر مرحله ۵۰ نفر را آموزش می‌دهد که این خیلی خوب است و با توجه به مصوبات آرد و نان باید نظارت‌ها بر روی نانوایان انجام شود و بتوانیم خادمان خوبی برای مردم باشند و بازارهای شهر اردستان طبق مصوبات اقداماتی را که باید انجام می‌شده پیگیری کند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

جضور فرماندار اردستان در تجمع بسیجیان

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان اردستان در اجتماع بزرگ حماسی نمایش اقتدار بسیج و نیروهای مسلح اردستان افزود: ملت سلحشور ایران حماسه ساز هستند تا جایی که‌ جهان در حسرت از عظمت ملت ایران است، عظمتی که به وسیله خون شهدا بدست آمده است.

۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهر اردستان برگزار شد

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =