فرماندار اردستان: اردستان باید به جایگاه علمی برتر خود در کشور برگردد

فرماندار اردستان: اردستان باید به جایگاه علمی برتر خود در کشور برگردد

فرماندار اردستان: اردستان باید به جایگاه علمی برتر خود در کشور برگردد

فرماندار شهرستان اردستان گفت: استعدادهای بی‌نظیری در شهرستان اردستان وجود دارد و باید تلاش کنیم تا به همان جایگاه علمی برتر خود در کشور برگردد.

آقای احمدی‌طبا در مراسم افتتاحیه پژوهش سرای گلخنی زواره، اظهار داشت: افتتاح این پژوهش‌سرا یک حرکت علمی است که امیدواریم برکات آن را در سطح شهرستان خواهیم داشت همچنین انقلاب اسلامی ایران از مردم بوده و تنها انقلابی است که هنوز به همت مردم سرزنده و مستحکم است.

وی افزود: هیچ انقلابی را در هیچ جای جهان سراغ ندارید که جشن انقلاب آن مردمی باشد، جمعی از همین مردم از خیران ما هستند و اگر خیران را در کشور نداشتیم چند درصدی بیشتر از کارهای عمرانی کشور انجام نمی‌شد.

فرماندار اردستان بیان کرد: در شهرستان اردستان خیران در حوزه‌های مختلف درمان، ورزش و آموزشی هستند و در هر گوشه‌ای از این دیار مشاهده می‌کنیم که مردم در وسط میدان هستند و امیدواریم که مسئولان قدر مردم را بدانند.

احمدی طبا خاطرنشان کرد: امروز در سراسر کشور خیران، گروه‌های جهادی و انقلابی و همه در تلاش هستند که بتوانند گوشه‌ای از کمبودهای کشوری که بیش از ۲۵۰۰ سال در زیر سلطه طاغوت بود را جبران کنند.

وی با اشاره به برگزاری پویش مقایسه دستاوردهای انقلاب در شهرستان، تصریح کرد: آمار قابل توجهی در این خصوص از دستاوردهای انقلاب در اردستان ۵۷ و سال ۱۴۰۱ به دست آمده و برای مثال در سال ۵۷ جاده‌های آسفالت این شهرستان ۹۰ کیلومتر بوده در حالی که امروزه ۹۹۰ کیلومتر است.

فرماندار اردستان ادامه داد: در حوزه ورزش دو ورزشگاه در کل شهرستان داشتیم اما اکنون ۲۱ ورزشگاه و مجموعه ورزشی در سطح شهرستان اردستان وجود دارد و چمن مصنوعی که نداشتیم اما امروزه دوازده چمن مصنوعی داریم.

احمدی‌طبا بیان کرد: استعدادهای بی‌نظیری در شهرستان اردستان وجود دارد و در روزگاری رتبه‌های اول تا پنجم کشور از این شهرستان بود و باید به همان جایگاه علمی در کشور برگردیم که این را از مدیران آموزش و پرورش اردستان و زواره درخواست داریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار اردستان از طرح های عمرانی روستای سیل زده نهوج

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

آگهی اسامی نهایی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان اردستان

۲ اسفند ۱۴۰۲

۹ روز تا حماسه‌ای دیگر

۲ اسفند ۱۴۰۲

امنیت و افزایش مشارکت در انتخابات، اولویت عوامل اجرایی است

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =