فرماندار اردستان:مدیران ناکارآمد اردستان تغییر می‌کنند

فرماندار اردستان:مدیران ناکارآمد اردستان تغییر می‌کنند

فرماندار اردستان:مدیران ناکارآمد اردستان تغییر می‌کنند

فرماندار اردستان ضمن اشاره به تغییر در ۳ رئیس اداره اردستان گفت: مدیران ناکارآمد اردستان تغییر می‌کنند.

آقای احمدی طباء ، با بیان اینکه مدیران باید تمام تلاش خود را در خدمت‌رسانی به شهروندان به‌کار بگیرند، اظهار داشت: مدیران ناکارآمد شهرستان اردستان که در عملکرد خود ضعیف بوده‌اند، تغییر می‌کنند و فعلا سه نفر از روسای ادارات در اولویت هستند که این اقدام انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه مسئولان باید خدمت‌رسانی به مردم را یک نوع توفیق بدانند، افزود: ارائه خدمات به شهروندان به نوعی توفیقی است که نصیب مسئولان می‌شود و از این رو مسئولان ناکارآمد باید جای خود را به مدیران انقلابی و جهادی بدهند.

فرماندار شهرستان اردستان با بیان اینکه عملکرد روسای ادارات در این شهرستان همواره مورد رصد و پایش قرار می‌گیرد، ابراز داشت: در صورت ناکارآمدی مدیری در اردستان پس از بررسی و رصد و پایش افراد شایسته جایگزین می‌شوند.

وی ابراز داشت: ضربه‌ای که به شهرستان اردستان وارد شده دست کم گرفتن موضوعات فرهنگی است و اولویت‌ها در همه زمینه‌ها باید کارهای فرهنگی باشد و سپس موضوعات دیگر که هر دو به موازات همدیگر باید پیش برود هر چند اتفاق‌های خوبی در حوزه اشتغال پیگیری شده که انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان اردستان در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: مسابقه و ماراتن نجوم کشور در اردستان امسال در منطقه زواره برگزار می‌شود و از جمله کارهای خوب دیگر هم اینکه نرم‌افزار کاربری اردستان هم به زودی رونمایی می‌شود که توسط افرادی در شهرستان اردستان و استان پیگیری شده است.

وی تصریح کرد: کمیته فضای مجازی باید تشکیل شود و تمام موضوعات در آن رصد شود و حتی تمام موضوعات حول محور رسانه پیگیری خواهد شد و پیام مخاطب در فضای مجازی بازتاب شود تا مسئولین پاسخگو باشند و باید مسئولان انتقادپذیر و پاسخگوی عملکرد خود باشند.

احمدی طباء با بیان اینکه دشمن تمامی امکانات خود را در جنگ نرم به کار‌ گرفته است، گفت: ما در جنگ رسانه‌ای با دشمن قرار داریم و باید در فضای مجازی به شکلی عمل کنیم تا بتوانیم در مقابل آنان پیروز شویم و اجازه خودنمایی رسانه‌ای را از آنان بگیریم.

فرماندار شهرستان اردستان ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته ویژه منطقه چاه ریسه افزود: جاده منطقه چاه ریسه اردستان برای اولین بار توسط کمکی که معادن منطقه انجام داده‌اند به  مقدار یک‌هزار و ۵۰۰ متر در اسفندماه روکش خواهد شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

جضور فرماندار اردستان در تجمع بسیجیان

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان اردستان در اجتماع بزرگ حماسی نمایش اقتدار بسیج و نیروهای مسلح اردستان افزود: ملت سلحشور ایران حماسه ساز هستند تا جایی که‌ جهان در حسرت از عظمت ملت ایران است، عظمتی که به وسیله خون شهدا بدست آمده است.

۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهر اردستان برگزار شد

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 14 =