پیام فرماندار اردستان بمناسبت روز دانشجو

پیام فرماندار اردستان بمناسبت روز دانشجو

پیام فرماندار اردستان بمناسبت روز دانشجو

بسمه تعالی

۱۶ آذر نماد خودباوری، استکبارستیزی، آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی دانشجوی ایرانی و یادآور شجاعت و فداکاری دانشجویان مبارز از کیان این مرز و بوم علیه قدرت‌های سلطه‌گر جهانی است.

امروز عیار استکبارستیزی در سپهر سیاسی ایران بیش از هر زمان دیگری صیانت از استقلال سرزمینی و دفاع از ارزش های انقلاب در برابر قدرت‌های سلطه‌گر است.

فرزندان آزادی‌خواه و استقلال‌طلب ایران اسلامی در دانشگاه های شهرستان، قدرتمندتر از همیشه بر آرمان‌های شهدای دانشجو پای می‌فشارند تا مرجعیت دانشگاه، کلام نافذ دانشجو و نقش نهاد علم در رسیدن به «آینده روشن» موجب شود دشمنان قسم خورده این آب و خاک بار دیگر در حوادث اخیر، چشم طمع از دانشگاه بردارند و ناامیدتر از گذشته شرمسار تاریخ باشند.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز فرخنده، با تاکید بر راه پرافتخار شهدای دانشجو قبل و بعد از انقلاب و نیز در در دوران پرافتخار دفاع مقدس،این روز را تجدید بیعتی دوباره با ارمان های و ارزشهای ناب انقلاب اسلامی دانسته از خدای منان برای تمام جویندگان راه علم و دانش توفیق روزافزون ارزومندم.

سید محمد هادی احمدی طباء

فرماندار شهرستان اردستان

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رجلت پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت حضرت اماحسن (ع) وحضرت امام رضا(ع) برشیعیان تسلیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هجده =