فرماندار اردستان: ۷۰ درصد اصناف اردستان تخلف صنفی دارند

فرماندار اردستان: ۷۰ درصد اصناف اردستان تخلف صنفی دارند

فرماندار اردستان: ۷۰ درصد اصناف اردستان تخلف صنفی دارند

فرماندار اردستان گفت: به‌صورت میانگین ۷۰ درصد اصناف شهرستان دچار تخلف صنفی هستند، ولی آنچه از دستگاه‌های بازرسی اعلام می‌شود ماهانه یک یا دو پرونده تخلف است.

سید محمدهادی احمدی طباء، در کارگروه تعزیرات و تنظیم بازار شهرستان، اظهار کرد: نظارت و بازرسی بر اصناف شهرستان اردستان به‌صورت درست انجام نمی‌شود، زیرا با رصد بازار، قیمت‌های این شهرستان از بالای شهر تهران هم گران‌تر است که باعث شده هزینه زندگی در اردستان برای مردم گران تمام شود.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های بازرسی در برخورد با اصناف متخلف هیچ‌گونه مماشاتی نباید داشته باشند، افزود: از دستگاه‌های بازرسی و نظارتی می‌خواهیم با مردم صادق باشند، زیرا مردم به آنها اعتماد و مسئولیت را به آنان واگذار کردند.

فرماندار اردستان تصریح کرد: گزارش بازرسی و تخلفاتی که دستگاه‌های متولی اعلام می‌کنند بسیار اندک و قابل قبول فرمانداری نیست. معتقدیم به‌صورت میانگین ۷۰ درصد اصناف شهرستان دچار تخلف صنفی هستند، ولی آنچه از دستگاه‌های بازرسی اعلام می‌شود ماهیانه یک یا دو پرونده تخلف است.

احمدی طباء با تأکید بر تشدید بازرسی و نظارت‌های اصناف ویژه شب یلدا شهرستان، گفت: اداره تعزیرات حکومتی برای بازرسان ادارات شهرستان دوره‌های آموزشی رسیدگی به تخلفات برگزار کند

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تسلیت فرماندار اردستان بمناسبت درگذشت مادر شهید علی سلامی زاده

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 18 =