فرماندار اردستان:بخش فرهنگ آسیب‌پذیر است

فرماندار اردستان:بخش فرهنگ آسیب‌پذیر است

فرماندار اردستان:بخش فرهنگ آسیب‌پذیر است

فرماندار اردستان نشست خبری  گفت: امروز ضربه‌ای که می‌خوریم در بخش فرهنگ و این حوزه بسیار آسیب‌پذیر است که‌ رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از چند سال قبل دغدغه آن را داشتند.

سید محمد هادی احمدی طباء افزود: شعار امسال این هفته عبارت است از “اردستان، فرهنگ اصیل، جوان امیدآفرین و جامعه با نشاط” که بر مبنای این شعار حرکت خواهیم کرد، چرا که در شهرستان نشاط اجتماعی کم است.

فرماندار اردستان تصریح کرد: این هفته شروع حرکت افزایش نشاط اجتماعی با محوریت جوانان خواهد بود و در این ارتباط ۵۰ جوان را آماده کارکرده‌ایم.

احمدی طباء با اشاره به اینکه کارهای مختلف فرهنگی که در شهرستان انجام شده است، گفت: تهیه اطلس فرهنگی، برپایی نمایشگاه صنایع دستی، جشن فرهنگ مکتوب، تهیه مستند اردستان که ۷۰ قسمت آن نوشته شده از جمله این اقدام‌هاست، همچنین در هفته فرهنگ لوح‌های ثبت چند اثر میراث ناملموس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی و سالروز شهادت آیت‌الله سیدحسن مدرس نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرستان اردستان در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی فعال است، از خبرنگاران خواست ضمن همکاری بیشتر با مسوولان خدمات دولت را با انتشار اخبار امیدبخش منتشر کنند.

در این نشست از پوستر( نماد) هفته فرهنگ شهرستان رونمایی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان :هفته دفاع مقدس زمان مناسبی برای آگاه سازی نسل جوان از اهداف انقلاب است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

پیام تقدیر و تشکر فرماندار اردستان از همشهریان عزیز در برپایی باشکوه مراسم عزای اهل بیت علیهم السلام در ماه های محرم و صفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

رجلت پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت حضرت اماحسن (ع) وحضرت امام رضا(ع) برشیعیان تسلیت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندار

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =