فرماندار اردستان: فرهنگ جامعه نیاز به باغبان دارد

فرماندار اردستان: فرهنگ جامعه نیاز به باغبان دارد

فرماندار اردستان: فرهنگ جامعه نیاز به باغبان دارد

فرماندار اردستان گفت: همانطور که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در حوزه کتاب ایده باغبانی فرهنگ را دارند، فرهنگ نیاز به باغبان دارد.

سید محمد هادی احمدی طبا  در نشست انجمن کتابخانه های عمومی در فرمانداری افزود: این فرموده رهبری در اردستان شنیده نشده ، در حوزه کتابخوانی مرد میدان کم داریم و مدیران حس کتابخوانی ندارند.

وی بابیان اینکه کشور پیشرفت های زیادی دارد ولی بچه های ما از آن اطلاع ندارند تصریح کرد: مشکل مااحساسی شدن است که‌عقلانیت را تحت تاثیر قرار می دهد.

فرماندار اردستان با اشاره به اینکه اگر زیر ساخت مناسب نداریم خاطرنشان کرد: چهارچوب بندی مهم است که رهبر معظم انقلاب اسلامی به آن اشاره دارند و اگر کمبود زیر ساخت داریم تقصیر مدیران است و باید از جوانان انقلابی حمایت کرد.

احمدی طبا بابیان اینکه برای ترویج مطالعه کتاب باید نمایشگاه های محلی برگزار شوداظهارداشت: در نماز های جمعه ، پارک ها و مرکز های تجمع و در بازار روزبایستی غرفه فروش و مطالعه کتاب راه اندازی شده ، اداره جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی بایدکتابخانه های تخصصی راه اندازی کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اردستان در آیین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در روستای کسوج گفت : گردشگری از اصلی‌ترین استعدادهای شهرستان اردستان است که باعث متحول شدن آن با توجه به رکود کشاورزی و صنعت در این شهرستان می‌شود.

۵ مهر ۱۴۰۲

جضور فرماندار اردستان در تجمع بسیجیان

۴ مهر ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان اردستان در اجتماع بزرگ حماسی نمایش اقتدار بسیج و نیروهای مسلح اردستان افزود: ملت سلحشور ایران حماسه ساز هستند تا جایی که‌ جهان در حسرت از عظمت ملت ایران است، عظمتی که به وسیله خون شهدا بدست آمده است.

۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای شهر اردستان برگزار شد

۴ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 6 =