فرماندار اردستان: جاده‌های روستایی اردستان نیازمند توجه جدی است

فرماندار اردستان: جاده‌های روستایی اردستان نیازمند توجه جدی است

آقای  احمدی طبا فرماندار اردستان  به مناسبت هفته دولت در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه، اظهار داشت: دولت سیزدهم در شرایطی کشور را تحویل گرفت که وضعیت اقتصادی مناسبی وجود نداشت و ارز ترجیحی تخصیص یافته به اقلام مورد نیاز مردم در موارد دیگر هزینه می‌شد.

وی با اشاره به شجاعت رئیس جمهور در مسئله اصلاح ارز ترجیحی، افزود: در خصوص اصلاح ارز ترجیحی هجمه‌هایی وارد شد و موضوعاتی پیش آمد اما به سرعت برنامه ریزی شد و همین که رئیس جمهور در بین مردم و صدا و سیما حضور پیدا کرده و در این خصوص صحبت کردند بسیاری از موضوعات را حل کرد.

فرماندار اردستان با اشاره به ویژگی مردمی بودن رئیس جمهور، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور در بین مردم حضور دارد که در تصاویر هم مشاهده کردیم که مدتی پیش در یکی از دورافتاده‌ترین روستاهای استان کرمان و با وجود طوفان شن در بین مردم حضور پیدا کردند.

احمدی طبا ضمن اشاره به سفر استانی رئیس جمهور به استان اصفهان، بیان کرد: در سفر به اصفهان از مناطق شرقی این استان در خصوص حوزه آب بازدید کردند در حالی که در دولت قبل حتی وزیر نیرو حاضر به بازدید از شرق اصفهان نشد.

وی خاطرنشان کرد: از تمام مدیران ادارات شهرستان خواستیم که برای مردم باید کار کنند و پر کار باشند، مردم ولی نعمت ما هستند و باید به مشکلات مردم رسیدگی شود.

فرماندار اردستان تاکید کرد: در دوران هشت ساله قبل، دچار یک ولنگاری در حوزه فرهنگ و فضای مجازی بودیم و این لفظ ولنگاری را رهبر انقلاب در این خصوص بیان کردند و تمام دغدغه دولت این است که در حوزه فرهنگی و اجتماعی جایگاه ایران همان جایگاه اصیل و همیشگی خود در طول تاریخ باشد.

احمدی طبا گفت: طبق سخن رهبر انقلاب در حوزه فرزند آوری و جوانی جمعیت دچار مشکل هستیم، در غرب تشویق به فرزند آوری می‌کنند اما سربازان رسانه‌ای و ضدفرهنگی آنان ما را تشویق به سگ پروری می‌کنند.

وی با اشاره به جایگاه منطقه‌ای ایران، خاطرنشان کرد: خوشبختانه سفرهایی از اقصی نقاط دنیا به ایران را شاهد هستیم که این بیانگر جایگاه اقتصادی و اجتماعی ایران در منطقه است و می‌طلبد که همه آحاد جامعه همچون گذشته پشتیبان رهبری و نظام باشند.

فرماندار اردستان در خصوص اقدامات سه ماه گذشته در شهرستان بیان کرد: اولویت ما مسائل فرهنگی و اجتماعی بوده که در این راستا سه قرارگاه از جمله قرارگاه شهید امانی در امور تنظیم بازار، قرارگاه شهیده کمایی در عفاف و حجاب و قرارگاه محرومیت‌زدایی راه اندازی کردیم که تمام قرارگاه کارها را شروع کرده اند.

احمدی طبا با اشاره به برنامه دیدار با مردم، خاطرنشان کرد: دوشنبه‌های مردمی را در خصوص دیدار با مردم و رفع مشکلات آنها در فرمانداری داریم و به ادارات شهرستان هم توصیه می‌کنیم که برنامه دیدار مردمی داشته باشند.

وی تاکید کرد: بودجه تخصیص یافته به شهرستان اردستان در سال جاری، در دو اولویت زیر ساختی از جمله حوزه راه و آب برنامه ریزی کردیم که متأسفانه در حوزه راه و به خصوص راه‌های روستایی مشکلات زیادی داریم.

فرماندار اردستان ادامه داد: یک سوم بودجه شهرستان را برای مسائل مربوط به راه قرار دادیم همچنین یک سوم مابقی بودجه را برای آب گذاشتیم چرا که این دو مورد از دو اصل زیرساختی پیشرفت و توسعه شهرستان است.

احمدی طبا در خصوص آب شرب و آبرسانی به روستاها تاکید کرد: با همکاری نماینده و مجموعه مدیران شهرستان به ویژه اداره آبفا شهرستان خبرهای خوشی برای مردم در حوزه آبرسانی روستاها خواهیم داشت

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

کارخانه طلای کوه دُم زواره آماده بهره‌برداری شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدار صمیمی شاعران شهرستان با فرماندار اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

برای اولین بار نشست صمیمی فرماندار با پیشکسوتان فرمانداری اردستان

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عید سعید فطر بر تمامی شیعیان تبریک و تهنیت باد

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =