فرماندار اردستان:مدیران اردستان با اعتماد به جوانان اتفاق‌های بزرگ را رقم بزنند

فرماندار اردستان:مدیران اردستان با اعتماد به جوانان اتفاق‌های بزرگ را رقم بزنند

فرماندار اردستان:مدیران اردستان با اعتماد به جوانان اتفاق‌های بزرگ را رقم بزنند

فرماندار شهرستان اردستان ضمن تاکید بر لزوم اعمال تغییرات در بدنه مدیریتی ادارات گفت: مدیران اردستان با اعتماد به جوانان اتفاق‌های بزرگ را رقم بزنند.

سید محمدهادی طباء زواره در آیین غبارروبی گلزار شهدای گمنام به مناسبت آغاز هفته دولت اظهار داشت: هر چه داریم به برکت خون شهیدان داریم و امروز ۱۲۰ روز است که در فرمانداری خدمت شما هستیم و توفیق خدمت به مردم دوست داشتنی اردستان را داشتیم و شهرستانی که نعمت‌های بسیار فراوانی را عنایت فرموده اما آن چنان از این نعمت‌ها استفاده نشده است که این موضوع می‌طلبد یک برنامه‌ریزی کامل و جامع همراه با کار جهادی انجام شود.

وی افزود: هفته دولت به این معنی است که این دو عزیز که به شهادت رسیده‌اند چه روحیه‌ای داشته‌اند و چگونه کار می‌کردند و وقتی شهید رجایی بیش از ۶۰ روز خدمت نکرده بود اما همچنان به عنوان یک رئیس جمهوری جهادی از او یاد می‌شود و این یک معیار است که حدود چند دهه از او یاد می‌شود و ساده زیستی و مردمی بودن و پرکار بودنش و مجموعه دولتش زبانزد است که باید از آن‌ها اسوه و یاد بگیریم.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: بعضی از ادارات شهرستان ساعت ۱۳:۳۰ تعطیل است که این اشتباه است و باید شبانه‌روز به عنوان یک مدیر فعالیت داشته باشیم و در تمام حوزه‌ها فعال باشیم و دغدغه داشته باشیم و اینکه بتوانیم در مقامی باشیم که تصمیم درستی بگیریم یک سوم از خدمتمان است که باید پرتلاش و دید باز خدمت کنیم و آنچه اینجانب را در شهرستان ناراحت می‌کند بعضا مدیران آینده‌نگری برای این شهرستان ندارند.

وی ابراز داشت: شهرستان اردستان جزو نخستین شهرهای استان بوده و شهرهای آن شهرداری داشته اما هر روزی که در این شهرستان حضور داریم یک بُعدی از نعمت‌های بزرگ الهی بر ما روشن می‌شود و اگر نتوانیم با این نعمت‌های الهی خدمت کنیم کفران نعمت کرده‌ایم و خدمت کردن شکر می‌خواهد و تغییرات هم در شهرستان اردستان نیاز است که تاکنون چند مورد انجام شده است.

ایشان  بیان کرد: روسای ادارات توجه کنند جلسات با اقشار یکی از اتفاقات خوب می‌تواند باشد آن‌هم با جوانان که اصحاب رسانه می‌توانند جلسات شما را با تبیین برای مردم داشته باشند و جوانان ایده‌های خوبی دارند که اگر به آنان بها دادید اتفاق‌های بزرگی شکل خواهد گرفت و شعاری که برای اردستان قرار داده‌ایم «اردستان جوان در مسیر پیشرفت و توسعه» است و کار کنیم تا اردستان جوان بماند.

فرماندار شهرستان اردستان تاکید کرد: هر چه کرده‌اید مردم را دریابید چرا که آنان ولی نعمت ما هستند و تا می‌توانید کار مردم را یک‌روز زودتر انجام دهید و در این هفته ویژه تلاش کنید و از اصحاب رسانه می‌خواهم که در اطلاع‌رسانی اقدامات دولت کوشا باشند

برچسب ها :
مطالب مشابه

بازدید فرماندار اردستان از طرح های عمرانی روستای سیل زده نهوج

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

آگهی اسامی نهایی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان اردستان

۲ اسفند ۱۴۰۲

۹ روز تا حماسه‌ای دیگر

۲ اسفند ۱۴۰۲

امنیت و افزایش مشارکت در انتخابات، اولویت عوامل اجرایی است

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 6 =